AMD sorunlu mu?

MantLe

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar, forumda dikkat ediyorum AMD kart alanlar sürekli sorunlarla karşılaşıyor. Fazla ısınma olsun, oyunda ani fps düşüşleri olsun, grafik bozulmaları olsun. Bende AMD kart kullanıyorum, henüz bir sorunla karşılaşmadım ama bir tedirginlik var. İleride bir sorun çıkartırsa diye. Sizce nvidia'mı almalıydım?

Sapphire Tri-X alanlar daha çok sorunla karşılaşıyor diyebiliriz. MSI almışsın zaten. Bir sorunla karşılaşmamanı umuyorum. Tedirgin olacak bir durum da yok. Rahat ol. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Sapphire Tri-X alanlar daha çok sorunla karşılaşıyor diyebiliriz. Msi almışsın zaten. Bir sorunla karşılaşmayacağını umuyorum. Tedirgin olacak bir durum da yok. Rahat ol. :)

Tri-X alanlar sesten şikayetçi al sana bir kaç kullanıcıya soralım.
@Arteezy, @115 sizin kartlarınızda sorun var mı?

Tri-X alanlar sesten şikayetçi al sana bir kaç kullanıcıya soralım.
@Arteezy, @115 sizin kartlarınızda sorun var mı?

Benimki Toxic; ama hayır, şimdiye dek hiçbir sorunla karşılaşmadım şimdilik çok şükür, sorunları genellemek yanlış olur o yüzden bence. Ses olması normal, o kadar iyi soğutma için tabi ki biraz daha yüksek sesle çalışıyor.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı