Çözüm AMD ekran kartları WattMan hatası çözümü ve Alt+Tab sonrası FPS düşüklüğü

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Kediiiisj

Kilopat
Makaleler
2
İnsanların görmesi için sadece bu konu oluşturuyorum WattMan hatası öncelikle bilgisayardaki genel aksamı bozacak bir işlemden olabilir RAM BIOS sürümü ekran kartı driver gibi şeylerden olabilir. Genelde voltaja çekirdek hızıyla vs. oynanıyor ama o işlemler bir işe yaramıyor bu sorunlardan herhangi biri yoksa sadece AMD Radeon Software'ye gidip ekran kartı özelliklerinden gecikme önleyici kaparsanız sorun çözülüyor 6700XT sahibiyim aynı şekilde kendimde bu şekilde çözdüm ve bu forum dışında başka forumarlarda olmak üzere bu şekilde bütün sorunlar çözüldü henüz bu işlemden sonra devam eden hata görmedim.

İnsanların görmesi için sadece bu konu oluşturuyorum WattMan hatası öncelikle bilgisayardaki genel aksamı bozacak bir işlemden olabilir RAM BIOS sürümü ekran kartı driver gibi şeylerden olabilir. Genelde voltaja çekirdek hızıyla vs. oynanıyor ama o işlemler bir işe yaramıyor bu sorunlardan herhangi biri yoksa sadece AMD Radeon Software'ye gidip ekran kartı özelliklerinden gecikme önleyici kaparsanız sorun çözülüyor 6700XT sahibiyim aynı şekilde kendimde bu şekilde çözdüm ve bu forum dışında başka forumarlarda olmak üzere bu şekilde bütün sorunlar çözüldü henüz bu işlemden sonra devam eden hata görmedim.
Gecikmeyi test edebildiniz mi peki?

Gecikmeyi test edebildiniz mi peki?

Pazarlama stratejisi hiçbir işe yaramayan bir özellik. Aynı NVIDIA ki refleks gibi sizi psikolojik olarak daha iyiymiş gibi bir bilince sokuyor monitördeki ms gibi bir olayı yok buradaki gecikme işleme süresi ve aradaki fark 10 ms yani 1 saniyenin yüzde 1 sizce ne kadar etki eder yüzde 1 hızlı işleme?

Yeni konular

Geri
Yukarı