AMD Ekran Kartlarına Güvenilir mi?

Zeki Delil

Hectopat
Daha fazla  
AMD ekran kartlarına karşı bir önyargım var. Sizce bu önyargıyı yıkmalı mıyım.? (Nvidia'cıyım.)
AMD'ye karşı önyargımın sebebi kullandığım laptopda AMD ekran kartı var ama onunla ilgili çok sıkıntı yaşadım. Hem donanımsal hemde yazılımsal olarak. Kimi zaman ekran kartım gözükmedi sürekli olarak catalys control center çalışmadı. Çoğu kez tüm AMD driverlarını kaldırıp yeniden kurdum fakat bu sorunlarımı gidermedi. Hem Nvidia'daki Shadow Play gibi yazılım destekleri GeForce Experience vb... şeyler gözüme çok güzel gözüktü ve Nvidia destek konusunda bana daha çok güven verdi zamanında Gt9800 kullanmıştım hiçbir sıkıntım çıkmadı. Sizce fikirleriniz nedir ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşım laptopa AMD zaten iyi değil ama masaüstünde 5yıllık AMD ciyim.Hiçbir şekilde yüzüstü bırakmaz bende şuan r9 390x msi var. Gir technopata bak full hd gta 5 testine gör nasılmış AMD şuan çıkardığı amd Pro duo nvida gtx Titan X i geçiyor r9 295x2 de geçiyor Titan X i hemde daha ucuz.Ucuza kalite AMD. Mesela gtx 970 1800tl r9 390 1400 tl r9 390 20 fps fark atar gtx 970e gir bak.

He birde AMD'nin eski deviri bitti artık crimson edition çıktı manyak bişey.Yazılımsal anlamda düzeldi AMD.

Arkadaşım laptopa AMD zaten iyi değil ama masaüstünde 5yıllık AMD ciyim.Hiçbir şekilde yüzüstü bırakmaz bende şuan r9 390x msi var. Gir technopata bak full hd gta 5 testine gör nasılmış AMD şuan çıkardığı amd Pro duo nvida gtx Titan X i geçiyor r9 295x2 de geçiyor Titan X i hemde daha ucuz.Ucuza kalite AMD. Mesela gtx 970 1800tl r9 390 1400 tl r9 390 20 fps fark atar gtx 970e gir bak.

He birde AMD'nin eski deviri bitti artık crimson edition çıktı manyak bişey.Yazılımsal anlamda düzeldi AMD.

Aynı ön yargı bendede mevcut, hemde aynı sebepten ötürü. Şuan AMD'yi silmiş durumdayım, iki ay sonra sistem toplamayı düşünüyorum ama AMD aklımdan bile geçmiyor. Bunda HP'nin de suçu az sayılmaz. Bakalım geriye kalan sürede düşüncelerim değişecekmi (n)

Aynen ASUS yüzüstü bırakır soğutma berbat.Ya Powercolor alacaksın oda baya iyi yurtdışında hep onu alıyorlar baya iyimiş.Ya gigabayte yada tabiki ve tabiki en iyi olan msi alacaksın.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı