AMD FidelityFX Süper Çözünürlük 3 (FSR3) 29 Eylül'de resmi olarak piyasaya sürülecek

Şöyle tertemiz bir ters köşe yapsa tadından yenmez. :) AMD kesinlikle sektörde gelişmeli. Yoksa bu NVIDIA, bizi harcar gelecekte.

NVIDIA rakibi olmadığı için 4070 kartını 4060 olarak çıkarmadı. Hele bir rakibi olsaydı o da müthiş işler yapardı. Şu an çalışanlar yaslanmış para içinde keyiflerine bakıyorlar. NVIDIA gerçekten müthiş pazarlıyor be...

Şöyle tertemiz bir ters köşe yapsa tadından yenmez. :) AMD kesinlikle sektörde gelişmeli. Yoksa bu NVIDIA, bizi harcar gelecekte.

AMD akıllı davranırsa her türlü kazanır. Nvidia beleşe gelmedi buralara. İyi yatırım sonrası beklentiler yüksek tutulursa yatırım alır. Sonra artar değeri.

Bizim adamın'da uyuyacağı tuttu.

30 Eylül Gecesi'de çıkabilir.Amerika'da şu an 28 Eylül sonuçta.

Keşke Cyberpunk'a gelseydi çok tepki toplayacak bu durumdan dolayı. Umarım en kısa sürede gelir de deneyimleriz. Bu 2 çöp oyuna para vermem bu teknolojiyi deneyim etmek için 😂

İlk kıyas için o adımı atmaz AMD. Starfield'a DLSS eklenmeme sebebini de biliyoruz, AMD ilk izlenimini yalnız vermek istiyor doğrudan kıyasa girmek yerine.

Gerçi modlarla bu kıyas yine yapılacak ama, Cyberpunk NVIDIA'nın oyun alanı an itibarıyla.

Gerçi modlarla bu kıyas yine yapılacak ama, Cyberpunk NVIDIA'nın oyun alanı an itibarıyla.

CP77 NVIDIA'nın podyumu zaten.

Forsporken Oyunun'da, RX 7900XTX ile 4K RT açık Bir şekilde 50FPS'den 150 FPS'ye çıktı 3kat FPS burada kendini gösterecek olay bu.

Bunlar şimdi bu 2 oyunu cikaracaklar. Sonra 2024'e kadar piyasada yoklar bak göreceksiniz. :D

Son düzenleme:
CP77 NVIDIA'nın podyumu zaten.

Forsporken Oyunun'da, RX 7900XTX ile 4K RT açık Bir şekilde 50FPS'den 150 FPS'ye çıktı 3kat FPS burada kendini gösterecek olay bu.

Bunlar şimdi bu 2 oyunu cikaracaklar. Sonra 2024'e kadar piyasada yoklar bak göreceksiniz. :D

Bana göre o video gerçek değildi. Ne zaman RX 7000 serisini tanıtırken kullanırken koydukları performans artışı grafiği gerçeği yansıtmadı, Ryzen 7000 Intel 13. nesli tokat manyağı edemedi (kendi iddialarıydı) ben güvenmemeye başladım.

Canlı ve tarafsız test şart. 3 kat FPS artacak bir de görüntü orijinalinden bile güzel olacak o işi geçecekler papaz iki kere pilav yemez.

Bana göre o video gerçek değildi. Ne zaman RX 7000 serisini tanıtırken kullanırken koydukları performans artışı grafiği gerçeği yansıtmadı, Ryzen 7000 Intel 13. nesli tokat manyağı edemedi (kendi iddialarıydı) ben güvenmemeye başladım.

Canlı ve tarafsız test şart. 3 kat FPS artacak bir de görüntü orijinalinden bile güzel olacak o işi geçecekler papaz iki kere pilav yemez.

Görüntü işlenirken üstünde postfx, UI gibi iyileştirilmeler yapılıyor. Şimdi ise 2 kere yapılacak bu işlemler, bir de en önemli şeylerden biri de antialising. New antialising DLAA'nın çakması, işe yaradığını ve görüntüleri daha keskin yaptığını titreme gibi vs sorunları çözdüğünü gördük. Burada'da FSR 2.2'ye göre cilalanmış bir görüntü görsek iyi olur.

Görüntü işlenirken üstünde postfx, UI gibi iyileştirilmeler yapılıyor. Şimdi ise 2 kere yapılacak bu işlemler, bir de en önemli şeylerden biri de antialising. New antialising DLAA'nın çakması, işe yaradığını ve görüntüleri daha keskin yaptığını titreme gibi vs sorunları çözdüğünü gördük. Burada'da FSR 2.2'ye göre cilalanmış bir görüntü görsek iyi olur.

Bir konsol sponsorluğu AMD'ye neler yaptırıyor. 6600 XT kullanırken bunlar "biz RX 7000 serisine AI çekirdeğinin de, donanım desteğinin kralını koyup NVIDIA'yla eşitleyeceğiz siz de gelirseniz Ekim'e kadar, gelmezseniz...." deseydi helal olsun derdim.

Sonuçta biz bu aletleri yüz yıl kullanmayacağız bir rekabet olsun, ne bileyim gelecek için umut olsun. Yok abi konsollar bunlara ayak bağı oldu büyük ihtimalle Intel'in Battlemage serisi de bu sıkıntılara donanımla cevap verecek XesS gibi.

Bir konsol sponsorluğu AMD'ye neler yaptırıyor. 6600 XT kullanırken bunlar "biz RX 7000 serisine AI çekirdeğinin de, donanım desteğinin kralını koyup NVIDIA'yla eşitleyeceğiz siz de gelirseniz Ekim'e kadar, gelmezseniz..." deseydi helal olsun derdim.

Sonuçta biz bu aletleri yüz yıl kullanmayacağız bir rekabet olsun, ne bileyim gelecek için umut olsun. Yok abi konsollar bunlara ayak bağı oldu büyük ihtimalle Intel'in Battlemage serisi de bu sıkıntılara donanımla cevap verecek XeSS gibi.

AMD'nin Sanki ekran kartı Yok'da sadece bir konsolara çalışıyor gibi hareket ediyor. Sen koca şirketsin ya insanlara güvendirip kendini sana yatırım yapmaları lazım. Yok abi vizyonsuz gibi herifler insanlar az çok şirketin neriye yükseleceğini biliyor ama, AMD'ye bakıyorlar 1 ileri 2 geri mehter takımı gibi herifler.

Intel'de yakında XeSS ve XeFG'yi açıklayacak. İçine AI ve donanım koyarsa eğer 3.5 olacaklar sen daha dur.

Bu sefer'de çıkıp FSR 4 getiriyoruz diyecekler. :D

Nedense içimde bir umut veya heyacan yok. Ben'de bekledim sırf oynamak için değil, nasıl olacağını öğrenmek için. İnşallah diyorum yanılırım. Açıkçası yanılırım eğer iyi çıkarsa bunu Neden'de RTX 30 ve RTX 20 serisine verdiklerini'de sorgularım. Bütün kartlara veriyorlar'ki bir eksik var.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı