AMD FidelityFX Super Resolution Teknolojisini Destekleyecek Oyunlar Ortaya Çıktı

Buyurunuz. "mükemmel" dediğimize dair bir kanıtınız varsa dinlemek isterim.

Ben sana mükemmel dedin demedim direk NVIDIA ile karşılaştırdın bende dedim ki bunun NVIDIA kadar düzgün çalışmasının zor olduğunu DLSS oturmuş bir şey olduğunu ve ayriyeten bunun "donanımsal" olduğunu anlatım.

AMD'nin teknolojisi çok daha yeni olacaktır ve çok az oyunda desteklenmektedir DLSS ise oturmuş ve sektörde kabul edilmiş bir teknolojidir 2-3 demo ile "AAA muhteşem" deyip gaza gelmenin bir anlamı yok.
Burada havaya mı konuştunuz? Ya da sizin tabirinizle söyleyeyim "sallıyon"? Öyle 2-3 cümle kurup ben öyle demedim diye çıkmak çok makul bir argüman biçimi değildir. Konunun içeriğinde bu desteğin faydalarından ve çoğulculuğundan söz ettik. Tekrar edeyim: RTX-DLSS sağlanması için bir Nvidia kartta ekstra ödeme yapıyorsunuz. Ve bunu sadece RTX yazısı olan bir kartta verimli şekilde kullanabiliyorsunuz. AMD ise bunu açık kaynak kodu üzerinden AMD-Nvidia ayrımı yapmadan diğer kartlarla "en iyi şekilde" ulaştırmayı hedefliyor. Kimse mükemmel demedi, kimse şahane demedi. Ancak fanboyluk içinde hareket etmenizin bir kullanıcı olarak kimseye faydası yok diyorum. Diğer yorumlarımda da bunu sundum.

AMD'nin teknolojisi çok daha yeni olacaktır ve çok az oyunda desteklenmektedir DLSS ise oturmuş ve sektörde kabul edilmiş bir teknolojidir 2-3 demo ile "AAA muhteşem" deyip gaza gelmenin bir anlamı yok.
Kusura bakmayın da, bedava FPS artıran bir şey işte. Tabi sevinip muhteşem deriz. Bu durum sizi niye bu kadar etkiledi anladım.

Ben aylar önce bu konuyu açtım ve çok iş gören bir teknoloji.
FideltyFX CAS çözünürlük düşürerek FPS artırıyor,
Radeon Görüntü Keskinleştirme teknolojisi de düşen çözünürlükleri kurtarıyor.

FPS artıracak ancak görüntüyü bozacak mı balonda çıkabilir.
Hala ufaktan sallıyorsun. Hadi neyse ben konuyu attım.
Kapalı alanda açınca da tavan yapıyor FPS;
1624050721340.png

Yeni konular

Geri
Yukarı