AMD FreeSync Destekli Ekran Kartı Tavsiyesi

Win 10 kurmaya hiç olumlu bakmıyorum. Win 8.1 Pro kullanıyorum. Bakayım ilerde sorun vermeye başlar ise Win 10'a geçerim. Ancak az önce PC yi açtım anlık APP çalışmamasına rağmen karelenme oldu açılışta. Umarım VEGA çıkana kadar bozulur da iade alırlar :)

@Cihan Tosunoğlu Benim sorunum APP değilmiş. Çünkü PC açılışta aynı hataya başladı. Az önce açılışta tekrar kare kare oldu PC dondu ve yeniden başlattı kendini.

Bende de oldu akşam, gaming app açıkken alt tap yaptım ekran siyah oldu, yeniden başlattım karelenme yaptı, gamin app kaldırdım düzeldi :)

Ne yapacağımızı şaşırdık :matrix:
@Dark Soul Pro Gamers ; dostum ben cihazlarda donanımsal problem olduğunu sanmıyorum. belki bu sorunlar rağmen bu düşünce tuhaf gelecek ama evet bence donanımsal sorun yok. öyle olsa, oyun oynayamazdık , sürekli karelenme yapar, her defasında resetlemek durumunda kalırdık. böyle bir durum yok sonuç olarak, yani bende şuanda olmuyor. sende her açtığında karelenme yapıyor mu , gaming app'ı kaldırmana rağmen ?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı