AMD FreeSync Destekli Ekran Kartı Tavsiyesi

Kesinlikle başka getirisi yok. MSI afternurner programına bakıyorum APP programı olmadığında. Zaten ayarlardan Gaming Mod olarak çalıştığını görüyorum. Sadece OC modu için işe yarıyor. O da bireysel OC yapsan aynı şey. OC modundan çalışsın istiyorsan ayarları vereyim.

Gaming Mod clock ayarları:

game.jpg

OC Mod clock ayarları:

oc.jpg

Gaming APP çok gerekli bir program değil. Ben kullanmıyorum sadece oyun oynuyorum yetiyor. :D

@Dark Soul Pro Gamers Birde Gaming APP kullanırken bende bütün özellikler açık değil nedense. Mesela işlemciyi göstermiyor. Ledlerde bir kaç ayar kapalı. Anakarttan mı acaba? Benim anakart Asus.

Gaming APP çok gerekli bir program değil. Ben kullanmıyorum sadece oyun oynuyorum yetiyor. :D

@Dark Soul Pro Gamers Birde Gaming APP kullanırken bende bütün özellikler açık değil nedense. Mesela işlemciyi göstermiyor. Ledlerde bir kaç ayar kapalı. Anakarttan mı acaba? Benim anakart Asus.
Anakart ile alakalı olacağını sanmıyorum. sonuçta bu program ekran kartı ile bütünleşik halde. bu yüzden program üzerinden ekran kartına müdahil edebilirsin. ben daha önceden kullandım, led ışık renklerini vs değiştirdim. program üzerinden aktif edebilirsin bir çok şeyi.
sonuç olarak benim sorunum düzeldi. umarım başka sorun yaşayanlarda bu konudan cevap bulabilir
@Dark Soul Pro Gamers ve @Silinen üye desteğiniz için teşekkürler

Benim işlemci K serisi 6600K OC yapılıyor APP üzerinden. Ancak senin ki K serisi değil OC yapılamaz sebebi bu...

Ledlerde hangi ayarlar kapalı?

Müzik ayarı olması lazımdı. 3 tane seçenek var toplamda ve müzik ayarı yok bende.

Benim anakart msi b250m bazooka. Akşama eve gidince kurayım varsa bende müzik tonu haber ederim

Benim anakart msi b250m bazooka. Akşama eve gidince kurayım varsa bende müzik tonu haber ederim
@Dark Soul Pro Gamers , @Silinen üye ; ben Gaming App'ın en son güncel halini indirdim ve kurdum. Sorunsuz çalışmakta , karelenme veya herhangi bir olumsuzluk olmadı. Pc yi açınca da çalıştırıyorum programı sorunsuz kullanıyorum. Müzik ayarına baktım bende de yok. sanırım ekran kartı modülü desteklemiyor. bence gereksiz :)

Win 10 kurmaya hiç olumlu bakmıyorum. Win 8.1 Pro kullanıyorum. Bakayım ilerde sorun vermeye başlar ise Win 10'a geçerim. Ancak az önce PC yi açtım anlık APP çalışmamasına rağmen karelenme oldu açılışta. Umarım VEGA çıkana kadar bozulur da iade alırlar :)

@Cihan Tosunoğlu Benim sorunum APP değilmiş. Çünkü PC açılışta aynı hataya başladı. Az önce açılışta tekrar kare kare oldu PC dondu ve yeniden başlattı kendini.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı