AMD FreeSync mi 1 ms mi?

Twols

Femtopat
Daha fazla  
AMD FreeSync Premium'u monitörden açıyorum canlı gösteriyor fakat Hz sabit kalmıyor 1 ms açınca Hz sabit ve akıcı oluyor ama renkler soluk gösteriyor. Hangisi daha iyi?

AMD FreeSync Premium'u monitörden açıyorum canlı gösteriyor fakat Hz sabit kalmıyor 1 ms açınca Hz sabit ve akıcı oluyor ama renkler soluk gösteriyor. Hangisi daha iyi?

1 ms ile doygunluğu arttırın bence.

60 FPS 144Hz oynarsanız yırtılmalara uğrarsınız görüntü üzerinde. AMD FreeSync bunu önlüyor o yüzden Hz sabit değil yani açmanız çok daha sağlıklı olacaktır.

Mesela ben yırtılmalar yaşıyorum. FreeSync monitör de NVIDIA kart kullandığım için. DP kablo alırsam sorun çözülecek fakat almaya üşeniyorum maalesef.

60 FPS 144Hz oynarsanız yırtılmalara uğrarsınız görüntü üzerinde. AMD FreeSync bunu önlüyor o yüzden Hz sabit değil yani açmanız çok daha sağlıklı olacaktır.

Mesela ben yırtılmalar yaşıyorum. FreeSync monitör de NVIDIA kart kullandığım için. DP kablo alırsam sorun çözülecek fakat almaya üşeniyorum maalesef.
DP kablosu takılı zaten 165hz monitörüm cs açıyorum Hz sabit kalmıyo fps 165 250 arası Hz 80 150 arası sabit 165 vermesi gerekmiyormu

DP kablosu takılı zaten 165Hz monitörüm CS açıyorum Hz sabit kalmıyor FPS 165 250 arası Hz 80 150 arası sabit 165 vermesi gerekmiyor mu?

DP kablo ile alakalı yorumum bende olan bir sorun. CS falan girerken kapatın FreeSync o zaman hocam. Hikayeli oyunlarda kullanılıyor genellikle yırtılma önleme amaçlı 165Hz olan bir monitörde 60-70 FPS RDR oynarsan yırtılamalar olur o yüzden açman gerekir.

Geri
Yukarı