AMD FSR 2.1'i duyurdu ve 2.0 ile karşılaştırma videosu paylaştı.

Makaleler
2
Yer
Ankara
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

FSR 2.1 ile ghosting problemini çözmüşler gördüğüm kadarıyla. Yani FSR 1 ile 2 arasındaki sıçrama 2 ile 2.1 arasında yaşanmamış. Aynı DLSS 2.0 ile 2.1'de olduğu gibi ghosting problemi çözülmüş. Adamlar yapay zeka kullanmadan DLSS ile aynı yolu izliyor olmaları gerçekten iyi ve şaşırtıcı.

FSR 2.1 şu anlık sadece Farming Simulator 22'de var.

FSR için normalde bende RX 6600 XT alacaktım fakat onun yerine hem DLSS'yi hem de FSR'yi desteklediği için RTX 2060 almayı tercih ettim her ne kadar FSR 2.1 gelişsede yine de DLSS de gelişiyor.

Daha RDR 2'ye yeni 2.0 geldi yavaş olun diyicemde bu bizim işimize yaramaz devam AMD(APU kullanıyorum)

RDR 2'ye bugün geldi benim de bugün RDR 2 de son 20dk falan kalmıştı az daha önce gelseydi keşke.

FSR için normalde bende RX 6600 XT alacaktım fakat onun yerine hem DLSS'yi hem de FSR'yi desteklediği için RTX 2060 almayı tercih ettim her ne kadar FSR 2.1 gelişsede yine de DLSS de gelişiyor.

DLSS de gelişiyorda RX 6600 XT neredeyse 3060 Ti rakibi.

Eğer AMD F/P konusunda böyle kalmaya devam ederse ve FSR'ı bu hızda geliştirirse NVIDIA almak için tek sebep CUDA ve iyi RT performansı olur. Eğer AMD RX7xxx serisinde RT performansını çözerse geriye sadece CUDA kalıyor.

FSR ile DLSS arasındaki farkı ciddi anlamda azaltacak bir haber olmuş. Videolarda hep 4K üzerinden test edildiği için pek belli olmuyor. 1080p - 900p gibi çözünürlüklerde bu güncelleme ciddi görüntü bozulmalarını düzeltecektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı