AMD FSR 3 Kullanıcı Değerlendirmesi

Hocam, Intel Arc serisi grafik kartlarının durumu nedir ve hangi teknolojileri destekliyorlar?
@Cruslan

FSR'ı daha da fazla oyuna yayılmasını sağlayabilecekler mi onu merak ediyorum.

Elinize sağlık hocam.

FSR'ı daha da fazla oyuna yayılmasını sağlayabilecekler mi onu merak ediyorum.

FSR 3 + FMF kaç oyuna gelir bilmem ama NVIDIA'da şu an 35-40 tane oyunda var(bu sayının için'de program da var) Kasım'dan bu yana biraz geç geliyor DLSS 1 ve 2'ye göre oyuna optimize etmesi uzun sürüyor anlaşılan Hyper-RX bütün oyunlarda destek gerekmezsizin çalışacak.
Ayrıca AMD şu an FSR + fmf+Hyper - RX bir arada kullanmak için çalışıyorlar.

Benim merak ettiğim şey de bu. Biz acaba bu AMD fg özelliğini DLSS ile beraber kullanabilir miyiz? Bu aklıma geliyordu hep acaba nasıl olur?

Benim merak ettiğim şey de bu. Biz acaba bu AMD fg özelliğini DLSS ile beraber kullanabilir miyiz? Bu aklıma geliyordu hep acaba nasıl olur?

Kullanabilirsin büyük ihtimalle. Şu anda ben RTX 4000 serisi kullanıcısı olarak FG'yi tek başına ya da DLSS, FSR, XesS istediğimle kombine edip kullanabiliyorum. Bağımsız bir teknoloji aynı ışın izleme gibi.

Diğer kartların da AMD FG'yi FSR açık/kapalı ya da DLSS/XeSS ile beraber kullanabilmesi gerekir.

O zaman 4 kat FPS alıyorsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…