AMD FX 4100 + GTX 960 sistemle yayın yapılır mı?

Di mit ri

Decapat
Özellikler:
AMD FX 4100 3.6GHz işlemci.
STRIX GTX 960 2 GB DDR5 ekran kartı
4x2=8 GB 1333MHz soğutuculu RAM.
1 TB Samsung HDD.
MSI 760GM-P23 (fx) anakart.

Görüş ve tavsiyelerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki anakartı değiştirmeden yayın yapılabilecek hale nasıl getiririm?

Sizde yukardaki soruya yardımcı olursanız sevinirim..
Yayından kastınız IRL tarzı video üzerine konuşmak ise işlemci güncellemesi ile yapılabilir. Ancak hem oyun oynayayım hem de yayın yapayım diyorsanız o iş yaş. Yeni sistem gerekir.
Büyük yayıncılar bile aynı sistem üzerinden yayın yapmıyor. Görüntüyü yakalayıp sıkıştıran ayrı bir bilgisayarları daha var.

Yayından kastınız IRL tarzı video üzerine konuşmak ise işlemci güncellemesi ile yapılabilir. Ancak hem oyun oynayayım hem de yayın yapayım diyorsanız o iş yaş. Yeni sistem gerekir.
Büyük yayıncılar bile aynı sistem üzerinden yayın yapmıyor. Görüntüyü yakalayıp sıkıştıran ayrı bir bilgisayarları daha var.
CSGO VB Yayınlar yapmak istiyorum oyunda 200-350 fps görüyorum yayındayken yetmez mi ? ne kadar düşer fps?
Peki anakart ve işlemciyi değiştirsem 800tl bütçeyle ne alabilirim? Yayın yapılacak hale gelir mi?
Peki anakart ve işlemciyi değiştirsem 800tl bütçeyle ne alabilirim? Yayın yapılacak hale gelir mi?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı