AMD FX 6100 ve HD 6850 için anakart tavsiyesi

Hocam sıfırda FX serisi için sadece Amazon'da anakart var, başka sitede bulamadım ben. Aynı sorunu ben de yaşadım. MSI G43 vardı bende de [emoji3]
:cry:Tüm parçalar çalışıyor ama anakart yok. Yeni sistem toplayacak bütçem de yok. Siz nasıl bir çözüm buldunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
2. El dışında bulamazsınız artık. Sanırım biraz bütçeniz de var, MSI 970 gaming ve FX 8350 bulabilirsiniz o fiyata. Tabi biraz araştırma ister. @richt47

Çözüm bulamadım. Benim de tüm parçalar çalışıyor, FX-6300 var ama anakart yok. Eski PC'ye döndüm 2 GB DDR2 RAM ve AMD athlon X2 5600+ kullanıyorum [emoji23] 2. Elden başka seçenek yok. Ama kesinlikle MSI 970 serisinden uzak durun bence.

Çözüm bulamadım benimde tüm parçalar çalışıyor fx6300 var ama anakart yok. Eski PC ye döndüm 2 GB DDR2 ram ve AMD athlon X2 5600+ kullanıyorum [emoji23] 2. Elden başka seçenek yok. Ama kesinlikle MSI 970 serisinden uzak durun bence.
Bu sistemde MSI 970-G43'den önce ASUS M5A78L-M LX kullanıyordum, o da bozuldu. Acaba PSU'dan mı oluyor?

Monitöre Görüntü Gelmiyor

Zamanında benim açtığım konu. Orada da gördüm 970 serisinden sıkıntı yaşayanları son mesaja bak
emoji3.png
Ama ben PSU'dan kaynaklandığını sanmıyorum.
Evet hocam konunuzu okudum, çok geçmiş olsun ya n11'den 0 alacağım ya da ikinci el alacağım.

HD 6850 nasıl bir kart, güzel mi?

6850'nin miadı 2016 yılında doldu. Kart Legacy durumuna geçtiği için güncelleme gelmedi. Bende HD6870 vardı. Miladını doldurduğu için geçen hafta Aliexpress'ten GTX 750Ti 2 GB aldım. HD6870'nin 3 katı performansı ve güncel driver desteği var.
HD 7850 dersen iş değişir ama güncel driver desteği de olduğu için güzel kart o.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı