AMD FX 8300 İşlemcili Sistem Toplanır mı?

akfyldz

Decapat
Daha fazla  
Bilgisayarsızlıktan müptelası olduğum internet kafenin sistem özelliklerine baktım başlıktaki işlemciye, 8GB RAM'e R7 370 serisi bi ekran kartına sahip olduğunu gördüm. Oynadığım oyunlarda gayet iyi performans veriyor. Çoğu oyunda kasma yapmıyor. Böyle bir sistem toplamak ölü bir sistem toplamak mı olur? Ve anlayan arkadaşlar bu şekilde bir sistem toplarlarsa çok mutlu olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarsızlıktan müptelası olduğum internet kafenin sistem özelliklerine baktım başlıktaki işlemciye, 8GB RAM'e R7 370 serisi bi ekran kartına sahip olduğunu gördüm. Oynadığım oyunlarda gayet iyi performans veriyor. Çoğu oyunda kasma yapmıyor. Böyle bir sistem toplamak ölü bir sistem toplamak mı olur? Ve anlayan arkadaşlar bu şekilde bir sistem toplarlarsa çok mutlu olurum.
Öncelikle bütçeniz nedir? Oyun bilgisayarımı olsun? Hangi oyunları oynayacaksınız?

AMD FX8300 yerine İntel Core i3-7100 tercih edebilirsin anakartı da bulabildiğin en ucuz DDR4 anakart yapmanı öneririm.

Öncelikle bütçeniz nedir? Oyun bilgisayarımı olsun? Hangi oyunları oynayacaksınız?
Bütçem maksimum 2700₺. Ve evet CS:GO,LoL ve eğer oynatabilen bir pc toplarsam PUBG de oynamak istiyorum.
AMD FX8300 yerine İntel Core i3-7100 tercih edebilirsin anakartı da bulabildiğin en ucuz DDR4 anakart yapmanı öneririm.
Dediğiniz özelliklerde 2700 TL dolaylarında bir PC toplayabilir misiniz?
Hayır. Bütçe nedir?
MAX: 2700₺

maxresdefault.jpg

O paraya en iyi yardım edecek kişiyi tanyorum: @MWarfare

Güncel en azından FX 8300 almaktan iyidir. 9. nesil İntel işlemciler için anakart değiştirmenin gerekmeyeceği söyleniyor. Bu işlemciyi alırsın sonra 9. nesil i3 9100 alırsın keyfine bakarsın. Bahsettiğin oyunlar için bu sistem ve işlemci yeterlidir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı