AMD FX 8320 işlemcili 1500 - 2000 TL PC toplama

bLackvaLe

Hectopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Meslek
Grafiker
Arkadaşlar direk konuya gireyim.
1500-2000 TL arası bir bütcem var.
Almak istediğim parçalar şunlar:

İşlemci: Amd Fx X8 8320 Soket Am3+ 3.5Ghz 16Mb Cache 32Nm İşlemçi - Vatan Bilgisayar

Anakart: Msi 970A-G46 Amd 970+Sb950 Am3+ Ddr3 2133Mhz(O.C.) Sata 3.0 Usb 3.0 Anakart - Vatan Bilgisayar

Harddisk: Wd 3.5" 1Tb Caviar Blue Sata 3.0 7200Rpm 64Mb Cache Harddisk - Vatan Bilgisayar

ekran kartı: Asus R9 270 Directcu 2 2Gb Gddr5 256Bit Amd Radeon Dx11.2 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar

Ram: Gskill 8Gb (2X4Gb) Sniper Ddr3 1866Mhz Cl9 1.5V Dual Kit Ram - Vatan Bilgisayar

Kasa , güç kaynağı , soğutucu için öneride bulunur musunuz ?

Ekran kartın hakkında pek bılgım yok butceme uydugu bana iyi göründü.

Ve ileride alabılecegım sdd onerısınde bulunursanız sevınırım.

Son düzenleyen: Moderatör:
AMD yerine İntel almalısınız. Bu işlemciyi ben de kullanıyorum ve eğer stock işlemci soğutucu ile kullanacaksanız uçak motoru gibi ses çıkarıyor. Bunu al, işlemci soğutucu al yine İntel parası olacak. İşlemciyi ben 1 seneyi aşkındır kullanıyorum, performansı aşırı vasat.

Intel işlemci ne önerirsin kardeşim ?

Ben uzun süre amd işlemci kullanmadım ama gözlemleme fırsatım oldu iyi bir soğutucuyla ve tek tuş O.C. anakart ıle o kadarda fazla bı ses olmadıgını gordum.

Oyun oynarken o sicakligi, o sesi... Anlayamazsiniz! Bu lanet islemci yerine İ5 4460 onerebilirim. Biraz daha paraya kiyip, iyi bir seyler almalisiniz. (y)

Amd'den uzak dur (islemci modellerinden) . Peki, İ3 4160 alabilirsiniz o zaman. Butceniz buna el verir buyuk ihtimal. Cod Aw gibi (yeni nesil) oyunlarda 8320 'yi geciyor.

o kadar düşmeyi düşünmüyorum.
bence amd işlemcile o kadar fazla sorun yaratmaz.
senin sisteminde bi uyuşmazık olabılır o yuzden sıkıntı yaşıyor olabılırsın.

Hayır, gayet uyumlu. Yine de sizin kararınız. Biz Technopat Sosyal olarak düşüncemiz genelde bu şekilde. Alın, kullanın. Ne demek istediğimi anlayacaksınız. Şimdiden hayırlı olsun, güle güle kullanın.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı