AMD FX-8350 Düşük FPS Sorunu

Emrahkbrr

Hectopat
Daha fazla  
Önceden 200 FPS alırken su an çok düşük FPS alıyorum. İşlemci core speed hızı düşük geldi gözüme. Sorun mu var yoksa normal mi ?

Adsız.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Bahsettiğiniz hız anlık değişim gösterir. Ekran kartı modeliniz nedir? Hangi oyun için 200 fps? Doğru tespit için Görev yöneticisini açıp Performans sekmesinden görüntü paylaşabilirsiniz.

Bahsettiğiniz hız anlık değişim gösterir. Ekran kartı modeliniz nedir? Hangi oyun için 200 fps? Doğru tespit için Görev yöneticisini açıp Performans sekmesinden görüntü paylaşabilirsiniz.
Anlık değişim göstermiyor sabit olarak 1399 Mhz yük halinde de 1399 Mhz ekran kartı gtx 1050 daha once 300 fps alırken ve once 4000 Mhz hız alırken suan neden sabıt.
bios ayarları kontrol edildi voltage artırdım yine etki etmedi düşürdüm yüne aynı hep 1399 kalıyor.

lolde 300 fps alıyordum suan 20 30 fps google chrome acıkken sekme değiştirmede bile takılıyor.

Dosya Ekleri

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    163,2 KB · Görüntüleme: 168
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı