AMD gecikme önleme ve FreeSync açılmalı mı?

Enbiya10

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba.

360 Hz monitör kullanıyorum ve oynadığım oyunda da çoğunlukla 360 üstü FPS alıyorum. AMD gecikme onlemeyi acmali miyim? Bir de FreeSync acilmali mi? Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam giriş gecikmeyi FPS oyunları oynuyorsan ve senin için milisaniyelik hareketler önemli ise açabilirsin. Ancak diğer Freesync zaten 360 hz monitörün var ise çok açmana gerek yok 600-700 fps almıyorsan.

Hocam giriş gecikmeyi FPS oyunları oynuyorsan ve senin için milisaniyelik hareketler önemli ise açabilirsin. Ancak diğer Freesync zaten 360 hz monitörün var ise çok açmana gerek yok 600-700 fps almıyorsan.
Hocam gecikme onleme açık kullanıyorum şuan ama aynı monitöre sahip başka birinin videosunu izlediğimde bile 360 ın farkını daha çok hissediyorum oynarken aynı hissiyat yok sanki

Hocam gecikme onleme açık kullanıyorum şuan ama aynı monitöre sahip başka birinin videosunu izlediğimde bile 360 ın farkını daha çok hissediyorum oynarken aynı hissiyat yok sanki
Yani videoda izlediğiniz kişinin monitör akıcılığı sizden daha mı iyi? Eğer öyle geliyorsa çekilen videonun kalitesindendir. Yoksa aynı monitörün sizin kinden daha akıcı olması çok zor.

Yeni konular

Geri
Yukarı