AMD HD 7000 "hata 182"

MorggaN

Femtopat
Daha fazla  
Benim ekran kartım AMD Radeon HD 7000 serisi ve adrenalin sürümünü indirmeye çalışıyorum fakat indiremiyorum. Otomatik indirmeden yapıyorum ama eskiden kendi sürücümü indirebiliyordum ama şimdi Adrenalin indiriyor ve hata 182 alıyorum.

Olası Nedeni

Radeon ™ yazılım paketi, çok çeşitli AMD Radeon ™ grafik ürünlerini destekleyen genel sürücüler içerir. Radeon™ yazılım Yükleyicisinin grafik donanımınızı tanımlayamamasının olası bir nedeni, bu desteklenmeyen ürün gruplarından birine ait olmasıdır:
  • Gömülü AMD Radeon grafikleri
  • Eski AMD Radeon grafikleri
  • Orijinal ekipman üreticisi (OEM) sistemi için özelleştirilmiş AMD Radeon grafikleri

Çözüm

Gömülü AMD Radeon grafikleri:​

Lütfen AMD sürücü ve Destek sayfasını ziyaret edin ve uygun sürücüyü bulmak ve indirmek için Ürün Seçiciden Embedded'i seçin. AMD Radeon ™ grafik ürününüzün modelini bilmiyorsanız, lütfen ürün seçiciyi kullanmadan önce bir AMD grafik kartının üreticisini ve modelini belirleme makalesine bakın.

Eski AMD Radeon grafikleri:​

Radeon yazılım yükleyicisi, gcn ve sonraki mimarilere dayalı grafik kartlarını desteklemek üzere tasarlanmıştır. Aşağıdaki AMD Radeon grafik serisi eski bir mimariye dayanmaktadır ve bu sürücü paketi tarafından desteklenmemektedir:

Kaynak : Error 182 – Radeon Software Install Detected AMD Graphics Hardware in Your System Configuration That Is Not Supported With This Software Installation

Yeni konular

Geri
Yukarı