AMD ikinci kez pişmanlık oldu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Gökhan Şenak

Kilopat
Daha fazla  
Daha önceden bir AMD ekran kartı almıştım saçma sapan hataları stabilite dertleri bitmeyen bir kart idi. 1660 Super ekran kartımı sattım ve 3050 ila 6600 ekran kartları arasında kalmıştım. Birçok arkadaş 6600 al çok daha iyi pişman olmazsın vs dedi. Sevgili kardeşim inan sözünü dinlediğime o kadar pişmanım ki... Bir Call of Duty oynayayım dedim kamerayı ne yöne çevirsem drop ekrana hangi düşman gelse drop... Warzone açıyorum sağa sola çeviriyorum drop drop Allah drop... Bu arada işlemci Ryzen 5 3600 darboğaz yapmasın diye de 2K da oynuyorum... Bilgisayara format attım yok driveri temiz kurdum yok... 1660 Super de bir gram yaşamadığım sorunları bu Allah'ın belası kart ile yaşıyorum... Artık yemin ettim bundan sonra AMD ekran kartı yok... Bitti benim gözümde artık bir kibrit kadar değeri yok...

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözünürlük arttırmışsınız, sisteminizde kaç GB RAM var?
Çözünürlük düşürüp FPS'inizi eski kartınızla aldığınız FPS'e kısıtlayıp tekrar test edin.

NVIDIA fanboyu olduğu söyleyen biri söylüyor bunu.
Evet oyleyim cunku bizzat yandigini gordum.
Bu yuzden Nvidia Fanboyum.

AMD tercih etmem için once yanmamalari ve yazilimin duzgun olmasi gerek, o gun Nvidia Fanboylugu birakirim.

Çözülebilen bir sorunu çözmeyip şikayet etmek kolaya kaçmak oluyor. Herkes aynı sorunu yaşamadığı sürece o kart alınmaz olmuyor.
Yakın arkadaşlarımda da AMD kart var hatta bizzat ben aldırdım. Benzer sıkıntıları yaşadılar.
Bu forumda AMD kullanmış ama NVIDIA'ya geçmiş kullanıcılar da var, ne yazık ki AMD kartların sürücü stabilitesi vasat.

AMD kart kullanan çok kullanıcı gördüm. Ben normalde Intel+NVIDIA yapan bir kullanıcıydım GTX 1650 ile RX 6500 XT arasında çok gittim geldim. AMD'ye olan ön yargımı kırmak istedim forumun tavsiyesiyle RX 6500 XT aldım. AMD seçtiğime gayet memnunum her kullanıcıda değişebiliyor siz hata alırsınız ben almam. Bu yüzden firmayı suçlamaya gerek olmadığını düşünüyorum.

Yakın arkadaşlarımda da AMD kart var hatta bizzat ben aldırdım. Benzer sıkıntıları yaşadılar.
Bu forumda AMD kullanmış ama NVIDIA'ya geçmiş kullanıcılar da var, ne yazık ki AMD kartların sürücü stabilitesi vasat.
Bu genelleme aşırı saçma. Eğer sürücülerde gerçekten bir sorun olsaydı Radeon batardı, çünkü sorunlar yüzünden kimse almazdı ve ayakta kalamazdı 100.000 kişiden 1’i sorun yaşayınca sorunlu olmuyor.

Artı -1 Eksi
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı