AMD Link Controller Emulation ünlem işareti

84mirkoni

Hectopat
Yer
Kayseri
Daha fazla  
Neden olduğunu anlamadım, çözümü nedir? İnternette alakalı çok az şey var.
Ryzen 3 2200G - B450M S2H.

Ekran görüntüsü 2021-08-20 100445.png

Kaldırdım, yeniden başlattım artık öyle bir şey yok. Ne yapmalıyım? AMD Link kullanmıyorum sadece ünlem işareti olduğu için konu açtım.
Zaten AMD Link Telefona AMD yazılımı indirip oyundaki bileşen kullanım değerlerini ve FPS değerlerini telefonda görebildiğiniz bir sürücü. Kaldırdınız ve sorun çözüldüyse mesele yok.

Zaten AMD Link Telefona AMD yazılımı indirip oyundaki bileşen kullanım değerlerini ve FPS değerlerini telefonda görebildiğiniz bir sürücü. Kaldırdınız ve sorun çözüldüyse mesele yok.
Demek istediğim orada artık öyle bir cihaz yok. Bu sürücünün ne işe yaradığını biliyorum. Windows Update ile Advanced Micro Devices, Inc. - Display - 30.0.13011.1004 sürücüsü geldi, ama bende zaten en yenisi yüklü. Ne yapmalıyım?

Demek istediğim orada artık öyle bir cihaz yok. Bu sürücünün ne işe yaradığını biliyorum. Windows Update ile Advanced Micro Devices, Inc. - Display - 30.0.13011.1004 sürücüsü geldi, ama bende zaten en yenisi yüklü. Ne yapmalıyım?

Hocam cihazı kaldırdınız ya zaten tabii ki olmayacak artık. Update eski sürücüyü öneriyorsa yüklemeyin. Yok Update temiz olsun diyorsanız yükleyin sonra manuel olarak güncelleyin.

Geri
Yukarı