AMD Link Controller Emulation ünlem işareti

Demek istediğim orada artık öyle bir cihaz yok. Bu sürücünün ne işe yaradığını biliyorum. Windows Update ile Advanced Micro Devices, Inc. - Display - 30.0.13011.1004 sürücüsü geldi, ama bende zaten en yenisi yüklü. Ne yapmalıyım?
Hocam peki "Bilinmeyen Aygıt" gibi bir şekilded geçiyor mu ? Eğer geçiyorsa donanım kimliğini atarsanız Driver'ını bulup yeniden yükleyebilirsiniz.

Hocam peki "Bilinmeyen Aygıt" gibi bir şekilded geçiyor mu ? Eğer geçiyorsa donanım kimliğini atarsanız Driver'ını bulup yeniden yükleyebilirsiniz.

Hayır. Windows Update'deki sürücü de eski sürücü sanırım. Çünkü Radeon Software'da yeni sürüm bulmuyor.
Ekran görüntüsü 2021-08-21 140400.png

Hayır. Windows Update'deki sürücü de eski sürücü sanırım. Çünkü Radeon Software'da yeni sürüm bulmuyor. Eki Görüntüle 1144220
Hocam o zaman büyük ihtimalle şuan yeniden kurmuş olabilir. Ve sorun da gittiği için farkına varmamaış olabilirsiniz. Ama belki yanlış bir cihaza yanlış bir sürücüyü kurduğundan olmuş olabilir. Şuan da büyük ihtimalle dorğu olanını kurmuştur.

Hocam o zaman büyük ihtimalle şuan yeniden kurmuş olabilir. Ve sorun da gittiği için farkına varmamaış olabilirsiniz. Ama belki yanlış bir cihaza yanlış bir sürücüyü kurduğundan olmuş olabilir. Şuan da büyük ihtimalle dorğu olanını kurmuştur.
Bilgisayarı ilk çalıştırdığımda ve Windows'u kurduğumda ilk chipset sürücüsünü ve display driver + radeon software kurdum. Ayrıca Realtek HD Audio control panel vb.

Bilgisayarı ilk çalıştırdığımda ve Windows'u kurduğumda ilk chipset sürücüsünü ve display driver + radeon software kurdum. Ayrıca Realtek HD Audio control panel vb.
Hocam o zaman büyük ihtimalle sorun yoktur. Rahat rahat bilgisayarınızı kullanabilirsiniz : ). Sonradan bir sorun çıkarsa yeniden mesaj yazarsınız konuya.

Yeni konular

Geri
Yukarı