AMD Link sunucu hatası

wwhark

Decapat
Makaleler
2
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: Ryzen 5 5500

Ekran Kartı: Rx 6650 XT

Anakart: Gigabyte B450M-K

Ram: XPG RGB 8x2 (16) 3600MHZ

Sıvı Soğutma: 240mm Corsair H100 RGB

M2 SSD: 1TB Kingston

Monitör: ViewSonic 27 İnç - 1MS - 144HZ, XG 2705

Kasa ve Psu: Corsair 650W + 80, Corsair Spec Delta RGB Kasa

Kulaklık: Gamepower Mihawk

Klavye: Havit Gamenote KBL Blue Switch

Mouse: Asus Tuf Gaming M5 Mouse
Bu sorunu nasıl düzeltebilirim? Ekrana güvenlik duvarına izin ver geldi de ben hep kapatıyorum onu o yüzden kapattım. Nasıl yapacağım bilen yardımcı olabilir mi? TV'ye bağlamadan önce telefon da deneyeyim dedim bu hatayı verdi.
Hocam siz bilirsiniz. @Enes3078 🙂

18.png
@Enes3078 Hocam bakabilir misiniz?

Son düzenleme:
Bende Kaspersky ağ ayarlarımı yönetiyor diye ayarlara erişemiyorum fakat aşağıdaki görselde kutu içerisindeki yerden yapılıyor. Buradan uygulamayı dosya yolundan bulup ekleyeceksiniz ve daha sonrasında ayarları kaydedeceksiniz.

Güvenlik Duvarı.png

Bende Kaspersky ağ ayarlarımı yönetiyor diye ayarlara erişemiyorum fakat aşağıdaki görselde kutu içerisindeki yerden yapılıyor. Buradan uygulamayı dosya yolundan bulup ekleyeceksiniz ve daha sonrasında ayarları kaydedeceksiniz.

Eki Görüntüle 1009149

Hocam ben de buraya girip bakmıştım ama izin verilmişti şimdi de baktım izin verilmiş.

O halde bilgim dahilinde bir şey değil. Daha önce hiç kullanmadığım bir teknoloji konusunda yorum yapmam ne yazık ki neredeyse imkansız. Biraz araştırmanızı tavsiye ederim bu durumu.

O halde bilgim dahilinde bir şey değil. Daha önce hiç kullanmadığım bir teknoloji konusunda yorum yapmam ne yazık ki neredeyse imkansız. Biraz araştırmanızı tavsiye ederim bu durumu.

Hocam resime bakarsanız orada yazıyor acaba dediği yer neresi?

Yeni konular

Geri
Yukarı