AMD Phenom II X6 - GTX 750 Ti sistemde hangi parça yükseltilmeli?

12100F varken bu saatten sonra 3. nesil Ryzen alınmaz. Bende 3700X'ten 5600X'e geçtim uzaktan baksanız 8 çekirdekten 6 ya düşmüş gibi oluyor ama alakası yok. Online oyunlar için 12100F en iyi F/P işlemcisi diyebilirim. RAM olarak 2x8GB 3200MHz yeterli olur. Ekran kartınız zaten Valorant oynamak için yeterli. 165Hz yada uzun vade için 240 Hz monitör alın. Sonrasında ekran kartını değiştirirsiniz.
12100f önerdim zaten. Rx 6600 i3 12100f 600w PSU güzel bir anakarti 10kya alınabilir

Şimdi ben vatan gitsem bilgisayar kasası ile birlikte orada deneme imkanım olur mu kartları işlemciyi görevliye desem Valorant oynayacağım sadece eklemeyi sen yap bütçeme göre en uygun şekilde yardımcı olurlar mı RX6600 10000 TL bu arada.

Ya direkt bilgisayarı satıp yeni sistemmi toplasam daha mantıklı olur bilgisayarım şu an ne kadar eder hiçbir fikrim yok

Şimdi ben vatan gitsem bilgisayar kasası ile birlikte orada deneme imkanım olur mu kartları işlemciyi görevliye desem Valorant oynayacağım sadece eklemeyi sen yap bütçeme göre en uygun şekilde yardımcı olurlar mı RX6600 10000 TL bu arada.
5100TL
Kasanızı vatan bilgisayara götürüp neyi deneyeceksiniz? Valorant mı oynayacaksınız Vatan Bilgisayarda? Alacağınız parçalar zaten aşağı yukarı belli parçalar. Montajları da basit ayrıca.

Ya direkt bilgisayarı satıp yeni sistemmi toplasam daha mantıklı olur bilgisayarım şu an ne kadar eder hiçbir fikrim yok
rx6600 ortalama 5k.

INTEL I5 12400F - ASUS DUAL RTX3050 OC - PRIME H610M-D - WD 500GB SSD - 16GB RAM fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da bu sistemi alacağım +165 Hz monitör alacağım bu sistem yeterli olur mu sizce Valorant oynayacağım ama FPS sorunu çek miyim gözümüzü doyururmu diğer oyunlarda da oynatır mı?
işlemci güzel lakin o ekran kartını önermiyorum.3060lı bir sistem bakın en kötü.

işlemci güzel lakin o ekran kartını önermiyorum.3060lı bir sistem bakın en kötü.
ayrıca fazla pahalı.13 14kya daha iyi sistem alınır

Geri
Yukarı