Amd Phoneom II x6 1055t Sistem Ne Kadar Eder?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İnternetten satışa çıkarabilirsin mesela. Örneğin; parçaların altında açıklama bölümüne tekirdağda kalıyorum elden satacağım yaz belki alan çıkar.

Parçaları teker teker OEM sat. Çok daha kar edersin.

Ama sadece RAM ve PSU' nun kutusu var ayrıca internet üzerinden mi teker teker satayım, yoksa bir bakkal'a ekran kartını birisine RAM falan öyle mi?

İnternetten satışa çıkarabilirsin mesela. Örneğin; parçaların altında açıklama bölümüne tekirdağda kalıyorum elden satacağım yaz belki alan çıkar.

Düşük bir ihtimal fakat dediğim gibi, internetten satamıyorum maalesef, 16 yaşındayım da izin vermiyorlar. Hele şuan ki sistemi satayım da yeni sistem alalım bune böyle vallaha yetti artık.

Yani bakkal da o kadar geri kafalı değil aslında, 38 yaşlarında beyefendi biri. Yani insan olarak iyi her türlü yardımı yapar bilgisayar konusunda falan. Bir kaç kere arayıp sordum bazı sorunlarımı sağ olsun yardımcı oldu. Hatta belki @Silinen üye bilir Tahsin diye birisi çarşıda, Megalit İş Merkezi mi ne öyle bir pasaj var onun alt katında. Yani en az kaça satayım sistemi? Çok düşük bir rakam söylerse de satmam kalsın daha iyi.:D

Hatta olmadı 1 2 tane daha bildiğim bakkal var. Onlardan da fiyat alırım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Teker teker forumlardan sat. Elbet isteyeni çıkacak her parçanın.

Bence ekran kartı hdd veya ssd takviyesi yap kullan. Yada işlemcini, RAMin, güç kaynağını, monitörünü yeni sisteminde kullan Geri kalan parçaları uygun fiyattan elinden çıkar. Bu saydıklarımı sıfırdan aldığında bu bilgisayarın ederinden daha fazla masraf çıkaracaktır. Ama yinede karar senin.

Öncelikle cevap vermediğim için özür dilerim. Cezalıydım. Yeni sistem alacağımdan 3500-3700 TL bütçem var o yüzden bu bilgisayar'a yatırım yapmayacağım. Ayrıca 1tb HDD var onu ve güç kaynağını kullanmayı düşünüyordum. Fakat PSU yeterli olmayacağından eski sistemi satarken PSU ve eski HDD ile satıyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı