Çözüldü AMD Radeon 530 Uygun Driver

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

mecnarl

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar, yaklaşık 2 gün önce AMD'nin kendi sitesinden Radeon 530 için Driver indirdim. Kurdum, ekran kapandı birkaç saniyeliğine, oluyor gibiydi ancak Driver yüklenememişti. Aygıt yöneticisinden yüklemeyi düşündüm ama sanırsam Windows Update güncel Driver'leri yüklemiyormuş. (Laptop bilgisayara sahibim.) Bu Driver olayını nasıl halledebilirim?
İşletim Sistemi: Windows 10
Bir de AMD işlemciden gelen R5 var sanırım:

381845

Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kanka sen AMD 530 ekran kartını kullanabılıyor musun? Benımkı bır turlu aktıf olmadı.

Çok düşük FPS alıyorum işte, demek ki devreye girmiyor veya sürücüde sıkıntı var.

Çok düşük FPS alıyorum işte, demek ki devreye girmiyor veya Driver'de sıkıntı var

Ben 2 ay once bi Driver daha ındırmıstım ama bır sey degısmemıstı. Demekkı devreye gırmıyor sıkıntılı Allah belanı vermesın AMD.

Aga ama ıyı olan sey 1. ekran kartının acamadıgı oyunları otomatik olarak Radeon 530 ile acıyor yanı GTA 5'ı AMD 530 la acıcak :D Ama sadece GTA 5'in kasmaması yetmez dıger oyunları da tam performansda acmak ıstıyorum. AMD'ye bu sorunla alakalı mesaj attım cevap beklıyorum. Cevap gelmezse PC'yı ıade edıcem.

Tm bırazdan bakarım. Bir de hemen ıade etmıyorum bıraz sabır beklıcem duzelcek mi ınş duzelır.

Laptop'larda boşta böyle gözükmesi normal, oyun da dene. MSI Afterburner ile GPU kullanımına bak.
Sürücü: Radeon™ 530 Drivers & Support | AMD
MSI Afterburner: http://download.msi.com/uti_exe/vga/MSIAfterburnerSetup.zip

Hemen bak ona göre iade et.

Surucuyu 2 kere ındırmıstım. 2'sinde de kurulurken sıyah ekranda takılıp kalmıstı. Format atarak duzeltmıstım sımdı gene aynısı olur.

Bu tür hatalar genellikle yazılımla ilgili, internetten en uygun Driver'ı araştırabilirsin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı