AMD Radeon 6870HD ekran kartında Display Port girişi mevcut mu?

MakeMyDay

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Uluslararası Ticaret
AMD Radeon 6870HD 1GB 256 Bit ekran kartı

Bu ekran kartına sahibim. Bu ekran kartında Display Port girişi mevcut mu?
1ms 144Hz monitör alacağım çünkü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mevcut. Karta sahipseniz arkasındaki girişlere bakarak emin olabilirsiniz. 144Hz monitör fazla o ekran kartına yalnız.
Yine de alabilir miyim?
Sorunsuz YouTube olsun sizi film olsun izlerim dimi?
Ve sadece league of legends oynuyorum. Bu oyunda 100 fps ortalama alıyorum. En azından 100hz alırım. 5ms 60hz monitörüm bozuldu. 8 ay sonra yeni sistem alıcam muhtemelen hem. Ne diyorsunuz?

Sanırım mini display port var.
Baya önemli bu bilgi. Hangisi? Mevcut mu değil mi :(
öyle bir karta 144hz monitör fazla pek formans beklemeyin açıkçası çok düşük bir kart hdmı üzerinden devam edip 75hz bir monitör alabilirsiniz
Sorumun cevabı ne peki? Yok mu Display Port. Kasanın arkasında var girişi. Ama ekran kartında var mı bilemem.
Yine de alabilir miyim?
Sorunsuz YouTube olsun sizi film olsun izlerim dimi?
Ve sadece league of legends oynuyorum. Bu oyunda 100 fps ortalama alıyorum. En azından 100hz alırım. 5ms 60hz monitörüm bozuldu. 8 ay sonra yeni sistem alıcam muhtemelen hem. Ne diyorsunuz?

şuanki yaptınız yatırım boşa gibi birşey monitörden biraz kısıp sistem toplamanızı tavsiye ediyorum monitör olarak 75hz işinizi görücektir ileriye doğru 144hz bakabilirsiniz
Burak hocam şimdi 1000tl 1ms 75hz monitör. Almışken 1350tlye 1ms 144hz GamePower 24inch monitör var onu alayim diyorum.
Ayrıca display port girişi var mı ekran kartımın?
PC konusunda baya kötüyüm :(

Geri
Yukarı