AMD Radeon HD 4350 overclock

Bu kartlar bir nevi çöptür, aynı Ge Force 210 gibi ama Ge Force 210 daha vasat bir kattır HD 4350'e göre.
Böyle bir video var
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
.
MSI afterburner, daha basittir. Sana dediğim gibi 5'er yada 10'ar oynat değerleri. Voltaj olanlar hariç.

Ömür kısalıyor manasında diyor, zaten sende değiştireceksin o yüzden yap diyorum bende. Ama dediğim gibi, sona çekme. Ekran kartın çöpe gider.

Dostum bir de bir şey diyeceğim OC desteği var mı biliyorum.

Olmasa bence orada kilitli olurdu değil mi zaten voltajlar kilitli.

Olmasa bence orada kilitli olurdu değil mi zaten voltajlar kilitli.
OC yapabilirsin, eski kartlarda voltaj kilitlidir her zaman. Benimki de aynı seninki gibi. Sadece tek diyeceğim 5'er yada 10'ar oyna. Nerede mavi ekran veriyorsa, 5'er 5'er düşür.

Fraps uygulamasında bakabilirsin, yada indirdiğin MSI afterburner yanında ek rivatuner statistics server vardır. MSI afterburner açık tutarak FPS gözükecektir. Bunun hakkında youtube'da video mevcuttur bakabilirsiniz.

Fraps uygulamasında bakabilirsin, ya da indirdiğin MSI Afterburner yanında ek RivaTuner statistics server vardır. MSI Afterburner açık tutarak FPS gözükecektir. Bunun hakkında YouTube'da video mevcuttur bakabilirsiniz.

Kanka ben Core clock u 615 MHz Memory clock ise 410 MHz yaptım oyun oynarken 70 derece oluyor iyi mi yoksa düşüreyim mi?
Fraps uygulamasında bakabilirsin, ya da indirdiğin MSI Afterburner yanında ek RivaTuner statistics server vardır. MSI Afterburner açık tutarak FPS gözükecektir. Bunun hakkında YouTube'da video mevcuttur bakabilirsiniz.

Abi bir daha ben böyle şeylerle uğraşırsam gelin beni ... Her neyse ekran mavi oldu bende hemen orijinal ayarla döndüm sonra PC'yi yeniden balattım görüntü bozuktu bende hemen monitörümde bulunan otomatik ayarı kullandım ve şu an düzelttim bu konu bitmiştir burada overclock yapacaklara diyeceğim şudur yerinizde oturun! Oyun oynayın.

Son düzenleme:
Fazla hız aşırtması yapmışsınız, o yüzden görüntü bozukluğu normal. Bende zamanında bilmiyordum, rehberlik aldım. Yaptım, sizin gibi hatalarda bende oldu ama en sonunda buldum.

636-636 yaptım ikisini, fps artışları söyle oldu.
Sleeping Dogs: 19'dan 40'a
Hot Pursuit: 48'den 57'ye
Driver: San Francisco: 45'den 65'e
Most Wanted (2012): 20'den 25'e
Burnout Paradise: 60'dan 60'a (Bazen FPS düşüyordu o durum düzeldi)
Bu kadar hatırladıklarım, ama siz benim değerleri yapmayın.
Ekran kartlarımız aynı değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı