AMD Radeon HD 6510'a Dikkat!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam ayıp olmasın ama sen bir şey biliyorum sanıyorsun üstad. Benden büyük müsün bilmediğim için üstad diye hitap edeceğim şimdi.

Ben bir Crysis tutkunuyum, tüm serilerini oynadım ve görüntü tarafından hiç sıkıntım olmadı. Yanı senin o dediğin full çözünürlük var ya, ben onu ekran kartının kendi ayarlarından zorladım. Oyunun ayarları zaten üst düzey. Gelelim neticeye: Radeon HD 6510 isimli ekran kartı AMD'nin iyi ekran kartlarından biridir. Eğer inanırsınız diye PC'min özelliklerini yazıyorum.

i5 3.4 GHz 4 çekirdek işlemci 2400
6 GB DDR3 1333 MHz
1 TB Hardisk, 120 GB SSD
2 GB Radeon HD 6510

Belli ki tatmin olmuşsundur üstad.

Keşke elimde kaynak olsa da kanıtlayabilsem. Ben 6510'a iyi demiyorum ama kötü de değil. Ben Black Ops, Crysis 1 - 2, Assassin's Creed serilerinin hepsini üst düzeyde oynadım. Çözünürlüğe gelince, 1600x900'te çalıştırıyorum. Başka PC'en yazdığım için kanıt yok elimde, kusura bakmayın. Türkçe'ye böyle sahip çıkanı ilk defa görüyorum, bağışlayın.

Keşke elimde kaynak olsa da kanıtlayabilsem. Ben 6510'a iyi demiyorum ama kötü de değil. Ben Black Ops, Crysis 1 - 2, Assassin's Creed serilerinin hepsini üst düzeyde oynadım. Çözünürlüğe gelince, 1600x900'te çalıştırıyorum. Başka PC'en yazdığım için kanıt yok elimde, kusura bakmayın. Türkçe'ye böyle sahip çıkanı ilk defa görüyorum, bağışlayın.

Gelelim neticeye, Radeon HD 6510 isimli ekran kartı AMD'nin iyi ekran kartlarından biridir.

180 derece dönüş yaparak şimide iyi değil ama kötü değil diyorsun. Call of Duty, düşük sistem gereksinimi isteyen oyundur. Assassin's Creed'i zaten söylememe bile gerek yok. Crysis'i kaç FPS ile oynadınız peki ? Hala bazı yazım hatalarınız var.

Ya arkadaşlar anladık CoD seviyorsunuz ama şu yıla kadar çıkan hiç bir CoD oyunu ile ekran kartı iyi diye hava atılmaz, atana gülerler. Açın Metro 2033, açın BF3 ve dayanım ayarları 16x AA ve 16xAF kart falan kalmaz. Şuraya mantıklı yorumlar yapın ya.

Belli ki ekran kartının iyi olduğunu iddia eden arkadaşlar yeterli bilgiye sahip olmadıkları ve kazıklanma hissiyatından kurtulmaya çabaladıkları için biraz saçmalamışlar, mazur görelim. Zaten bu tür arkadaşlar olmasa nasıl satış yapacaklar? :) Sonra sistem yetmiyor diye bir bakkala gidersiniz size 60-70 Watt tüketen bir kart için 600 Watt PSU takıp artı montaj parası alırlar. :) Ne diyorduk "alın verin ekonomiye can verin" :)

6510 ile mario oynanmaz, bunun lami cimi yok. Uzatmanın da bir anlamı yok.

Ya bu tamamen ''Ne diyor bunlar ben kazıklanmış mıyım? Hayır canım olamaz öyle bir şey! Ben oynuyorum oyun o yüzden hemen aksini iddia edeyim çünkü ben kazıklanmış olmam, olamam!'' psikolojisinden hareketle yapılan yorumlar. Boş verin arkadaşlar. Konuşsun dursun. Siz biliyorsunuz o kartın beş para etmeyeceğini. Tamam gerisini boşverin. Madem bütün oyunları rahatça yüksek ayar oynuyor oynasın dursun. Bize ne değil mi?

Daha oyunun adını düzgün yazamıyorsunuz, neyini oynadınız. Kendinizi daha fazla düşürmeyin. Bu ekran kartının ne olduğunu buradaki herkes çok iyi biliyor. Kazıklanmışsınız, kendinize yediremiyorsunuz. USB belleği sokacağı yeri bildiği için kendini bilgisayar gurusu zannedenlerden bıktık artık! Gidin bir iki dergi okuyun da öyle gelin...

Şimdi niye böyle sert çıktın demeyi de bilirsiniz siz. Yok kardeşim, kusura bakmayın. Siz ukala olmayın, çok bilmiş olmayın, biz de sert çıkmayalım. Yeter artık yahu!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı