Çözüldü AMD Radeon HD 7450M driver güncelleme

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

K4AN

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. ekran kartım eskiden birçok oyunu açıyordu (Half-Life 2 vb.) Ama artık hiçbirini açamıyorum. driveri güncellemek istedim ama güncel olduğu yazıyor ama sonra şu anda kullanmakta olduğum sürümden daha yeni sürümü çıkmış fakat ne bilgisayarın driver sitesinde ne de AMD'nin sitesinde gözüküyor. (AMD'nin sitesinde benim ekran kartıma ait driverlar kaldırılmış ) Driveri bulmama yardım eder misiniz? Yeni sürüm: 19.11.1 şu anda kullandığım: 8.930.0.0

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
link download not complete diye bir siteye yolluyor beni. Nerden bulduğunu söylermisin?
Merhaba, evet, denediğimde bağlantıların çalışmadığını gördüm.
Bu bağlantıya girin ve "or select your product from the list (listeden ürününüzü seçin)" bölümünün altından ilgili seçimleri yaparak kartınızın desteğine erişin. Ayrıca Google'da AMD support araması yaparak sürücüleri indireceğiniz sayfaya erişebilirsiniz.
İlkini denedim olmadı yine linkteki sürücü de Inspiron N5110 bu yüzden açılmıyor bendeki n4050.
Buradaki Windows 10 sürücüsünü indirip kuramıyorsanız Driver Booster ile güncellemeyi deneyin.
Uyarı: Driver Booster uygulamasını yüklerken hiçbir ekstra yüklemeyi kabul etmeyin ve tarama sonuçlarında sadece ekran kartını güncelleyin. Diğer sürücülere dokunmayın. Eğer diğer sürücüleri Driver Booster ile güncellerseniz Driver Booster yanlış sürücüleri yükleyebilir ve sisteminiz kararsızlaşabilir. Uygulamayla işiniz bitince bilgisayardan kaldırırsınız.
Driver Booster İndir
Kolay gelsin.

Buradaki Windows 10 sürücüsünü indirip kuramıyorsanız Driver Booster ile güncellemeyi deneyin.
Uyarı: Driver Booster uygulamasını yüklerken hiçbir ekstra yüklemeyi kabul etmeyin ve tarama sonuçlarında sadece ekran kartını güncelleyin. Diğer sürücülere dokunmayın. Eğer diğer sürücüleri Driver Booster ile güncellerseniz Driver Booster yanlış sürücüleri yükleyebilir ve sisteminiz kararsızlaşabilir. Uygulamayla işiniz bitince bilgisayardan kaldırırsınız.
Driver Booster İndir
Kolay gelsin.

Tamam kanka halletmeyi başardım sürücüm şu anda güncel sağ ol her şey için.

Geri
Yukarı