AMD Radeon Pro Duo 2017 Çıktı

radeonproduo_flatangle_rgb_5inch.jpg

Mayıs ayının sonlarına doğru çıkması bekleniyor. Fiyat olarak 999$ olması bekleniyor. Aşağıda özellikleri mevcut.

333.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
@FurkanEmir41 @CJack60 alın şu videoyu bir izleyin. i5 7600K. Kaby Lake bir işlemci. Windows 7 de çalışıyor. Ama güncelleme almıyor. Ki bence ZEN ve Kaby Lake için en iyi işletim sistemi Windows 10. Artık 7 ve 8.1'e gerek yok. Ayrıca bir yazılım geliştirici Windwows Update'yi de hacklemiş. 7 ve 8.1'i zen ve kaby lake ile kullananlar o hackleme yöntemi ile güncelleme alabiliyorlar. Onu da belirteyim. Linkini de atayım. Laf dalaşına girmek, karşımdakini benden daha az bilgili gösteriyim, kendimi üstad belleyeyim gibisinden yaklaşımlarda bulunuyorsunuz. Bilginiz var ise konuşun. Yok ise araştırın.

Patch (hack) unblocks Windows Update in Win7 & 8.1

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kaby lake işlemcilere Windows 7 kurulmuyor neyin güncellemesinden bahsediyorsun?
Bilip bilmeden yazmayın. Kaby Lake ve ZEN Windows 7 ve 8.1 de çalışıyor. Fakat eski sürümde çalışıyorlar. Güncelleme almıyorlar. Güncellemeler sadece Windows 10'a geliyor.

İşlemciye update gelince render performansı artıyor hocam sizde hiç bir şey bilmiyorsunuz (!)
Mesajımı bile okuyamamış ve anlamamışsın. Ben performanstan bahsetmiyorum ki. Sadece çalışıp çalışmadığını bahsediyorum.
Yine kullanabilir. Fakat İşlemci, güncelleme almaz. Eski sürümde kalır.

İroni yaptığımı bile anlamamışsın :) (!) bu işareti koymuşum... Güncelleme almayan ney ? İşlemci mi almıyor OS mi ? üst mesajında işlemci güncelleme almaz demişsin zaten işlemciyi güncellemezsin takar kullanırsın.

İroni yaptığımı bile anlamamışsın :) (!) bu işareti koymuşum... Güncelleme almayan ney ? İşlemci mi almıyor OS mi ? üst mesajında işlemci güncelleme almaz demişsin zaten işlemciyi güncellemezsin takar kullanırsın.
İşlemciler güncellenir. Bu güncellemeler Windows Update'den gelir. Mesela geçen günlerde Ryzen için AGESA 1.0.0.4a güncellemesi yayınlandı.

AMD Ryzen için önemli güncelleme

Yok yani onu demeye çalışmadım bir araç ile ekran kartı sürücüsü kurar gibi kurmazsın onu demeye çalıştım yoksa arka planda hata düzeltmeleri vs sürekli gerçekleşir.

ZEN ve Kaby Lake Windows 7 ve 8.1 de her türlü çalışıyor zaten. Bunu biliyoruz. Güncelleme almıyor. Zaten Temmuz 2015'ten bu yana Technopat ailesi olarak hepimiz geçtik Windows 10'a. Bunu sorun etmeye gerek yok. Konumuz Radeon Pro Duo. Biz burada Ryzen Kaby Lake tartışmasına geçtik.
İyi forumlar.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı