AMD Radeon R6 M435DX Nasıl Bir Karttır?

Hiç üzülme gayet güzel bir kart cidden herkes kötü sanıyor ama bu kartla Watch_Dogs Watch_Dogs 2 GTA 5 GTA 4 PUBG Forza Horizon 3 bile oynuyorum RAM ve İşlemcide çok iyi olduğu için daha geçen driver güncellemesi geldi DirectX 12 de kurulu oyunlarda beklediğin FPSi alamıyorsan söyleyeyim Radeon Ayarlarına gir ordan Radeon ek ayarlarına gir ve istediğin uygulamayı yüksek performans seç

1700 TL ye satabilirsin.
2000 teklif eden oldu bu zamanda 2gb ekran kartı 12 gb ram laptobu 2500e bile zor buluyoruz

Hiç üzülme gayet güzel bir kart cidden herkes kötü sanıyor ama bu kartla Watch_Dogs Watch_Dogs 2 GTA 5 GTA 4 PUBG Forza Horizon 3 bile oynuyorum RAM ve İşlemcide çok iyi olduğu için daha geçen driver güncellemesi geldi DirectX 12 de kurulu oyunlarda beklediğin FPSi alamıyorsan söyleyeyim Radeon Ayarlarına gir ordan Radeon ek ayarlarına gir ve istediğin uygulamayı yüksek performans seç

2000 teklif eden oldu bu zamanda 2gb ekran kartı 12 gb ram laptobu 2500e bile zor buluyoruz

İnanamıyorum gerçekten ben lol de felan 60 fps anca alıyorum radeon relieve hangi sürüm kullanıyorsunuz onla mı alakalı acaba anlamadım.

R7 sini kullanıyorum. R6 da doğal olarak tavsiye edebileceğim bir ekran kartı değil. En basit oyunları oynarken bile (ETS2) zorluk çekebiliyorum..

@Efehan9613 hocam PUBG'de nasıl performans aldınız?
25 fps

R7 sini kullanıyorum. R6 da doğal olarak tavsiye edebileceğim bir ekran kartı değil. En basit oyunları oynarken bile (ETS2) zorluk çekebiliyorum..
ben ets2 ultrada çok rahat oynuyorum r7 modeli ney

İnanamıyorum gerçekten ben lol de felan 60 fps anca alıyorum radeon relieve hangi sürüm kullanıyorsunuz onla mı alakalı acaba anlamadım.
sürücülere 2 kez güncelleme geldi relieve ney bilmiyorum fps arttırıcı kullanabilirsin birde zaten youtubeda videoları var

25 fps

ben ets2 ultrada çok rahat oynuyorum r7 modeli ney

sürücülere 2 kez güncelleme geldi relieve ney bilmiyorum fps arttırıcı kullanabilirsin birde zaten youtubeda videoları var
Kanki bende de aynı bilgisayar var demiştim önceden de ama oyunlarda çok vasatdı durumu bende şu an sifirliyorum bilgisayarı açınca driveri falan sence nereden yükleyeyim bir de YouTube da videolarını bulamadım link bırakır misin 920M falan olmasın bu kartın olsun mümkünse.

Kanki bende de aynı bilgisayar var demiştim önceden de ama oyunlarda çok vasatdı durumu bende şu an sifirliyorum bilgisayarı açınca driveri falan sence nereden yükleyeyim bir de YouTube da videolarını bulamadım link bırakır misin 920M falan olmasın bu kartın olsun mümkünse.
Aygıt yöneticinden yaparsan olur

İşlemci olarak AMD A10 9600P bulunuyor. BİOS ayarlarından grafik işlemcisini Dual olarak ayarladım. Bu kart nasıl bir karttır? Performans olarak Nvidia'nın hangi kartına rakip olabilir?
Grafik işlemcisini dual yapınca ne oluyor yada ne işe yarıyor ki aynı grafik işlemcisi bende de bulunmakta..Dxdiag ta paylaşılabilen belleği 5.7,düz hesap 6 gb olrak gösteriyor ama ETS2 de R6 M435DX'i 2GB,R5'İ 512MB gösteriyor GTA5te ise her ikisinide görev yöneticisindeki değerlerinin toplamını yani 1GB gösteriyor yani sistem çok arklı çalışıyor..ETS2nin ayar dosyalarında R6nın 2GB olarak göstermesi ama görev yöneticisinde 512mb olarak gözükmesi ve GTA5de de iki gpunun toplamını vermesi....GTA5'in Radeon settingsten Croosfire'ını kapattıydım ve grafik 512mb ye düştüydü oradan biliyorum

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı