GeForce 920MX nasıl bir karttır?

Bende o laptop var aldığımda bazı insanlarında mesajlarını okuduğumda öğrendim, Aşırı şekilde kasma sorunu çıktı bende nadir oluyormuş ancak bana da denk geldi. 1 Gün boyunca güncellemelerini yaptıktan sonra kendine geldi bilgisayar. Gta 5 te en düşük ayarlarda 40-60 fps arası görüyorum ancak hiç bir zaman kastığını vesaire görmedim. Csgo da en düşük ayarlarda 220 fps kadar çıkıyor ancak bu fiyata daha iyi ekran kartlı laptop öneririm.

Bendede Lenovo ideapad 310 var nvidia gforce mx920 var pubg yi açarmı diye düşünüyorum sizce açar mı?

Aynı Laptop bende de var. En düşük ayarlarda 1280*720 çözünürlükte 30 FPS çok nadir. Ama oynanamaz gibi de değil. 30 Saat oynayıp 3-4 defa 1.olmuşluğum vardır.
Ek bilgi;
4x, 8x, 15x scope açtığım an FPS 5-10 arasına düşüyor.

PUBG dışında GTA 5 orta-yüksek ayarlarda 40 FPS oynatıyor. Genel olarak performansı ortalama.

Aynı laptop bendede var. Ortalama oyunları akıcı, büyük oyunları düşük ayarlarda oynayabiliyorum. Ama size tavsiyem 2500TL Laptop'a vermek yerine Bilgisayar Toplamanızdır. Ben toplamadığım için pişmanım.

920MX Performans Testi:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Not: Özellikleri bahsettiğiniz bilgisayar ile aynı

Geri
Yukarı