AMD Radeon RX 560 sistem FC 24 kaldırır mı?

İşletim sistemi
Windows 11

Squuze

Centipat
Daha fazla  
RAM
8 GB
Ekran kartı
AMD Radeon RX 560 series
İşlemci
AMD Ryzen 5 2600
Arkadaşlar benim ekran kartım AMD Radeon RX 560. FC 24 için ise minimum RX 570 istiyor. Acaba oyunu oynayabilir miyim?
İşlemcim ise AMD Ryzen 5 2600. Yani bu sistemle düşük FPS'de oynanır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
teşekkür ederim :)

Tamamdır sağ olun.
Rica ederim. 1080p düşük ayarlarda oynayabilirsiniz, 40-50 FPS verir gibi. YouTube'daki testler öyle gösteriyor.

Tum oyunları kaldırir.
Alakası yok, yanlış bilgi. Aç bakalım Alan Wake II'yi, aç bakalım Starfield'ı. Daha sayabilirim istersen.

Ayrıca ''FPS bağımlısı kuşak'' nedir ya? Bu ne saçma tabir... 1000 FPS olmazsa oynayamam demiyor burada kimse.

Rica ederim. 1080p düşük ayarlarda oynayabilirsiniz, 40-50 FPS verir gibi. YouTube'daki testler öyle gösteriyor.

Alakası yok, yanlış bilgi. Aç bakalım Alan Wake II'yi, aç bakalım Starfield'ı. Daha sayabilirim istersen.

Ayrıca "FPS bağımlısı kuşak" nedir ya? Bu ne saçma tabir... 1000 FPS olmazsa oynayamam demiyor burada kimse.

O dediğin oyunları oynayan maximum 1000 kişide 3 kişi. Bu ülkenin gerçekleri ve istatistikleri var araştır öğren. En çok oynanan oyunlar GTA 5 Valorant CS:GO Zula vb. bu tarz oyunları oynamak için FPS bağımlılığı yüzünden gidip 30-40 binlik kasalar aliyor insanlar. Gerek yok ki 144 Hz monitörü var 600FPS almaya calisyo. Gerek yok ki. i5 2. nesil RX 550 GTX750 Ti GT1030 da her durumda 150-200 FPS veriyor Valorant için. 2500 TL'ye her türlü toplanir. Ba dediğin oyunları oynamak için daha yüksek sistem gerekir evet doğru ama kimse oynamıyor onları.

Geri
Yukarı