Çözüldü AMD Radeon Software 21.7.1 WattMan hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Renfrii

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar önceki sürümlerde hiçbir sıkıntım yoktu. Fakat bugün YouTube üzerinden video izlerken ekran gidip geldi ve WattMan hatası aldım. Aynı sorunu bu sürümde alan başka kişiler var mı merak ettim. Ayrıca ekran kartı driver silmeden eski sürüme geçiş yapabilir miyim? Bunu da cevaplarsanız sevirim.

Çözüm
Hocam RX 550 ekran kartımda aynısını yaşadım. Güç Seçenekleri<Güç Düğmelerinin yapacaklarını seçin<Şuanda kullanılmayan ayarları değiştir<Hızlı Başlatma seçeneğini kapatın. Ben bu şekilde sorunu çözdüm. Umarım sizde de işe yarar.
Hocam RX 550 ekran kartımda aynısını yaşadım. Güç Seçenekleri<Güç Düğmelerinin yapacaklarını seçin<Şuanda kullanılmayan ayarları değiştir<Hızlı Başlatma seçeneğini kapatın. Ben bu şekilde sorunu çözdüm. Umarım sizde de işe yarar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam RX 550 ekran kartımda aynısını yaşadım. Güç seçenekleri<güç düğmelerinin yapacaklarını seçin<şu anda kullanılmayan ayarları değiştir<hızlı başlatma seçeneğini kapatın ben bu şekilde sorunu çözdüm umarım sizde işe yarar.

Dediğinizi uyguladım umarım işe yarar şimdiden teşekkürler.

Geri
Yukarı