AMD Radeon sürücü sonrası PC açılmıyor

EquieT

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
öğrenci
Şu AMD Radeon anakart driverlerini indireyim dedim PC siyah ekran verdi ama fare var nasıl PC'ye sistem geri yükleme nasıl yaparım ya da nasıl düzeltirim? Bir daha asla driver yüklemeceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şimdi şunu söylemek istiyorum eğer driver yükledikten sonra siyah ekrana düşüyorsa , ekran kartı ölmüş olabilir. Bilgisayarın anakart özelliklerini ögrenip. Nasil biosa girildigini öğren . Ondan sonra güvenli modda aç. Güvenli modda aygit yöneticisine gir ve o driverı kaldır. Veya güncelleştir . Dene . Olmadyisa grafik karti driverini yükleme . Kolay gelsin . Sevgiler

Şimdi şunu söylemek istiyorum eğer driver yükledikten sonra siyah ekrana düşüyorsa , ekran kartı ölmüş olabilir. Bilgisayarın anakart özelliklerini ögrenip. Nasil biosa girildigini öğren . Ondan sonra güvenli modda aç. Güvenli modda aygit yöneticisine gir ve o driverı kaldır. Veya güncelleştir . Dene . Olmadyisa grafik karti driverini yükleme . Kolay gelsin . Sevgiler
Bilgisayarımda ekran kartı yok, Teşekkür ederim dediğini yapacağım

Yükleme sırasında "Factory Reset" seçeneğini mi işaretledin? Yüksek ihtimal kurulmadan önce restart attıktan sonra oldu. Eğer durum farklıysa güvenli moddan DDU ile kaldırıp tekrar kurabilirsin sürücüyü.

Güvenli moda girip, eski driverı kurun.
Eski driver i kurmadım pc yi driversiz kullanıyordum
Yükleme sırasında "factory reset" seçeneğini mi işaretledin? Yüksek ihtimal kurulmadan önce restart attıktan sonra oldu. Eğer durum farklıysa güvenli moddan DDU ile kaldırıp tekrar kurabilirsin sürücüyü.

Factory reset diye bir şey görmedim direk yukle yazıyordu dediğin şeyi deneyeceğim.
Abi güvenli moda giremiyorum

Son düzenleme:
Şimdi ben senin tam olarak hangi sürücüyü indirdiğini anlamadım. Sanırım CHIPSET sürücüsünü güncellemişsin ama nereden güncellediğini çözemedim, sorunu gidermek için güvenli moda girip, kendi anakartının sitesinden güncel sürücüyü indirip kurun sorun düzelecektir. Güvenli moda nasıl girileceğini bilmiyorsanız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Eğer BIOS ekranı geldikten sonra direk siyah ekrana atıyorsa reset tuşuna birkaç kere üst üste basın, oradan güvenli moda girebilirsin. Eğer ekran kartı sürücüsünü güncellediysen Güvenli moda girdikten sonra DDU ile ekran kartı sürücüsünü silip güncel ekran kartı sürücüsünü AMD/NVIDIA sitesinden indirip kur.

Şimdi şunu söylemek istiyorum eğer driver yükledikten sonra siyah ekrana düşüyorsa, ekran kartı ölmüş olabilir. Bilgisayarın anakart özelliklerini ögrenip. Nasil BIOS'a girildigini öğren. Ondan sonra güvenli modda aç. Güvenli modda aygit yöneticisine gir ve o driverı kaldır. Veya güncelleştir. Dene. Olmadyisa grafik karti driverini yükleme. Kolay gelsin. Sevgiler.

Bu konuda bilginiz varsa bir şey sormak istiyorum eğer görüp geri dönüş yaparsanız çok sevinirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı