AMD ReLive video kayıtları açılmıyor

Vlam_Draak_888

Centipat
Ekran Alıntısı2.PNG

Ekran Alıntısı.PNG

Abiler ben ReLive ile kayı da başladığımda kaydediliyor diyor ama durdurunca videolarıma gidip açıyorum açılmıyor, hata veriyor. Ayrıca henüz ortam oluşturulmadı diyor görüntü yok. Yardımcı olabilecek biri var mı? (İlk başta Windows Media Player codec hatası vermişti ben de k-Lite codec pack kurdum şimdi de screenshotdaki hatayı veriyor. Twitch yayını başlatınca çevrimdışı gözüküyor hesap bağlantısını falan yaptım. OBS ile yapabiliyorum ama ReLive ile olmuyor.)
Ekran kartım AMD ATI Radeon R7 200 series.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çöz.

Bence özel mesajlaşma sistemi yok, Technopat.com'da çünkü mesaj yazılacak yer bulamıyorum. Buradam devam edin lütfen.

Aynen bende bulamadım ama buraya devam edersem ceza alırım diye çekinmiştim yeni konu açmayada hiç gerek yok bu minik soru için oyüzden devam ediyorum sorum şu benim adrenalin 2020 Edition'ımda "FPS Boost" özelliği yok R7 200series ekran kartı kullanıyorum acaba desteklenmiyor mu bu özellik yoksa başka bir nedenden ötürümü yok.

Aynen bende bulamadım ama buraya devam edersem ceza alırım diye çekinmiştim yeni konu açmayada hiç gerek yok bu minik soru için oyüzden devam ediyorum sorum şu benim adrenalin 2020 Edition'ımda "FPS Boost" özelliği yok R7 200series ekran kartı kullanıyorum acaba desteklenmiyor mu bu özellik yoksa başka bir nedenden ötürümü yok.
Ekran kartım RX 580 ondada böyle bir özellik yok.
FPS Boost gibi özellik olsaydı.
Performansı artırmak için kaliteyi düşürürdü.
Bunu Ready Boost özelliği yapıyor.
Ready Boost özelliği olmalı sizde.

Ready Boost'u ben depolama alanını RAM gibi kullanmak diye biliyorum onun dışında ready Boost hakkında bir fikrim yok.
ama ikiside kaliteyi düşürerek fps arttırıyorsa lütfen beni açmam için yönlendirin 😁 benim ekran kartım bozulduğunda onboard ile minecraft falan oynayabilmiştim çok değişik gelmişti uzaktaki görüntü kalitesini düşürüp yakınlaştıkça arttırıyordu varsa böyle birşey bu ekran kartında yapmak isterim

Ready Boost'u ben depolama alanını RAM gibi kullanmak diye biliyorum onun dışında ready Boost hakkında bir fikrim yok.
ama ikiside kaliteyi düşürerek fps arttırıyorsa lütfen beni açmam için yönlendirin 😁 benim ekran kartım bozulduğunda onboard ile minecraft falan oynayabilmiştim çok değişik gelmişti uzaktaki görüntü kalitesini düşürüp yakınlaştıkça arttırıyordu varsa böyle birşey bu ekran kartında yapmak isterim
Resmi izleyin
Ready Boost.jpg

AMD Radeon™ Software Adrenalin Radeon Boost nasıl aktifleştirilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

AMD Radeon™ Software Adrenalin Radeon Boost nasıl aktifleştirilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İşte bende orası yok boşluk var orada.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    28,9 KB · Görüntüleme: 205

Yeni konular

Geri
Yukarı