Rehber AMD RX 5600 XT ile Ethereum madenciliği yapmak

Kendi adıma 5600XT ile elde ettiğim en kararlı değerleri paylaşayım istedim. Resimdeki değerler ile stabil olarak kazıyorum. 600mv vermeyi denediğimde ekranda rastgele piksel grupları bozulmaya uğramaya başladı tekrar yukarı çektim. 39.7 mh/s ile kazıyorum şuanda ve verimliliğim 0.5 mh/s/W. Günlük kullanımda nadiren birkaç saniyelik takılmalar olduğu oluyor onun haricinde siyah ekran vermedi hiç.

Ben de daha aşağı çekip test etmeyi düşünüyordum fakat zamanım olmadı.

Elinize sağlık, ben Micron ramli MSI kullanılan bir yerden BIOS edindim, tüm ayarları yaılmı halde, Micron ramli ASUS Dual EVO 5600XT ekran kartıma denedim ve bir sorunla karşılaşmadım, ince ayar yapmak gerekiyordu o kadar. Şu an kartım bu şekilde çalışıyor:

Kartın garantisini kaldırmış oldunuz bunu yaparak.

@ItsAllGoodman
Mining için bu ayarları uygulamıştım, sizin yaptığınızla çok alakasız olduğunu gördüğüm için korktum biraz. Bir öneriniz var mı?

@ItsAllGoodman Merhaba benim kartım RX 5500 XT 8 GB modeli ve bir şey sormak istiyorum
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videodaki adam sizin gibi MorePowerTool kullanıyor bu zararlı birşeymi BIOS modlamamı garanti dışına çıkar mı kart.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…