Rehber AMD RX 5600 XT ile Ethereum madenciliği yapmak

Sen başka konuda Radeon ayarlarınıda paylaşmıştın o ayarları deiştirdinmi tekrar atabilir misin?

Ben de RX 5500 XT kullanıyorum. Ayarları bu şekilde yapınca 30 MH/s veriyor.

Eki Görüntüle 1191987

Eki Görüntüle 1191992
Ben de RX 5500 XT kullanıyorum. Ayarları bu şekilde yapınca 30 MH/s veriyor.

Eki Görüntüle 1191987

Eki Görüntüle 1191992

Pardon gözüktü 2. fotoğraf yoktu sonradan geldi çok teşekkür ederim.
Sen başka konuda Radeon ayarlarınıda paylaşmıştın o ayarları deiştirdinmi tekrar atabilir misin?

Pardon gözüktü 2. fotoğraf yoktu sonradan geldi çok teşekkür ederim.

O ayarları yapacağım döneceğim size.

@android3 @ItsAllGoodman ben MPT de ayarları değiştiremiyorum yardımcı olur musunuz?

Yaptım oldu fakat 2010 üzerine çıkamadım ve voltage 800 yapmadım Afterburner'da bir de voltage ve Core clock ayarlamayadan falan sadece Memory arttırdım 5-10 dk denedim sorun olmaz değil mi?
@android3
Bir de frekans kısmında P2 sizinki gibi olmuyordu sizinkinin aynılarını yapmak istedim olmadı sorun olmaz değil mi bu denediklerim.

Frekans kısmını sizin gibi yaptım 30-40 dk (belki 20-30) dır yukarıda anlattığım şekilde kullandım bir sorun olmaz değil mi?

Frekans kısmını sizin gibi yaptım 30-40 dk (belki 20-30) dır yukarıda anlattığım şekilde kullandım bir sorun olmaz değil mi?

Son düzenleme:
Ayarları yaptıktan sonra Radeon software uygulamasında stres testini açın deneyin. Herhangi bir sorun olmaz ise kullanabilirsiniz.
Ayarlarda ufak tefek farklılıklar olabilir çünkü kartların yapıları farklı olabiliyor. Size en uygun ayar hangisi ise onu bulup kullanabilirsiniz.

Hocam bir sorum olacak R9 380 gibi bir kartın kazancı tahminen ne olur sizce?

Merhaba herhangi bir iletişim adresiniz var mı Discord gibi bir şey sorabilir miyim bu konuyu çok kabartmayalım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…