AMD RX 570 Hakkında Birkaç Soru

Kesinlikle önermiyorum. AMD de optimizasyon çok kötü. Nvidia al rahatına bak. Nvidia her monitörle uyumlu. AMD monitör seçiyor.
Monitör seçen AMD kart diye bir şeyi ilk defa sizden duyuyorum. Hangi seri yapıyormuş acaba bunu da belirtir misiniz? Bütün grafik kartları sadece görüntü vermek amacıyla PnP yani tak çalıştır mantığıyla gelir. Oyun için ek sürücü kurmak gerekir yalnızca. Monitör seçen AMD kart diye bir şey yoktur.

AMD kartlarda yalnızca bir ara Wattman hatası mevcuttu, hala var mı bilmiyorum ancak bu da çözüldü.

Monitör seçen AMD kart diye bir şeyi ilk defa sizden duyuyorum. Hangi seri yapıyormuş acaba bunu da belirtir misiniz? Bütün grafik kartları sadece görüntü vermek amacıyla PnP yani tak çalıştır mantığıyla gelir. Oyun için ek sürücü kurmak gerekir yalnızca. Monitör seçen AMD kart diye bir şey yoktur.

AMD kartlarda yalnızca bir ara Wattman hatası mevcuttu, hala var mı bilmiyorum ancak bu da çözüldü.

Daha önce yaşadığım bir sorun

TV Monitör kullanıyorsunuz. 1920x1080P çözünürlüğü neden denemediniz? Kartta ve yazılımında bir problem olduğunu düşünmüyorum.

Siz AMD'den Nvidia'ya geçerek sorunu çözdüğünüzü sanmış olabilir misiniz? O TV monitörün doğal çözünürlüğü olan 1920x1080 yerine 1680x1050'yi kullanmaya çalışmanızın sebebi neydi?

AMD monitör seçiyor diyerek yanlış bilgilendirme yapmayın lütfen. Bir yıldır RX 570 Pulse kullanmaktayım ve daha hiç sorun yaşamadım.

Sorununuzun çözümü sadece özel çözünürlük oluşturmaktı. AMD monitör seçiyor diyerek yanlış bilgilendirme yapmayın lütfen. Bir yıldır RX 570 Pulse kullanmaktayım ve daha hiç sorun yaşamadım.

Yazımda onun da olmadığını belirttim. Kabul etmiyor. İyi optimizasyona sahip bir ekran kartı çözünürlüğü otomatik algılar ve size en iyisini verir.

Yazımda onun da olmadığını belirttim. Kabul etmiyor. İyi optimizasyona sahip bir ekran kartı çözünürlüğü otomatik algılar ve size en iyisini verir.

Sırf yanlışınızı düzeltmek için AMD forumunda bir konu aradım ve buldum. Bağlantıyı paylaşmam doğru mu bilmiyorum. Uyarı almıştım bir kez. Google'a şunu yazıp aratırsanız çıkan ilk konu. :)

"Can't choose 1680x1050 resolution with 60Hz refresh rate in CCC"

Kesinlikle önermiyorum. AMD de optimizasyon çok kötü. Nvidia al rahatına bak. Nvidia her monitörle uyumlu. AMD monitör seçiyor. Bende RX570 var. 1 gün kullandım sonra çıkardım. Monitörün çözünürlüğünü sağlayamadı.
bildiğim kadarıyla samsung monitörler amd ile uyumlu çalışıyor.Çünkü kullandığım modelde Freesync teknolojisini amd için destekliyordu.

Sırf yanlışınızı düzeltmek için AMD forumunda bir konu aradım ve buldum. Bağlantıyı paylaşmam doğru mu bilmiyorum. Uyarı almıştım bir kez. Google'a şunu yazıp aratırsanız çıkan ilk konu. :)

"Can't choose 1680x1050 resolution with 60Hz refresh rate in CCC"

Ekran kartını tekrar takıp deniyeceğim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı