AMD RX 570 Hakkında Birkaç Soru

Ekran kartını tekrar takıp deniyeceğim.

Ekran kartını taktım ve yazılımı kurdum. Bu sefer kendi kendine doğru opmizasyonu buldu. Fakat bu sefer AMD ayarında gpu ölçeklemeyi açtım ve eskisi gibi oldu. Düzelmiyor.
Ekran kartını taktım ve yazılımı kurdum. Bu sefer kendi kendine doğru opmizasyonu buldu. Fakat bu sefer AMD ayarında gpu ölçeklemeyi açtım ve eskisi gibi oldu.

Gelişmiş görüntü ayarları

Ekran 1 için görüntü bağdaştırıcı özellikleri

Tüm modları listele
1680x1050 seçeneğine tıkladığımda düzeldi. Daha önce buraya defalarca girdim ama olmadı. Dediğiniz gibi CPU ölçeklemeyi kapatmak gerekiyor.

Son düzenleme:
Ekran kartını taktım ve yazılımı kurdum. Bu sefer kendi kendine doğru opmizasyonu buldu. Fakat bu sefer AMD ayarında gpu ölçeklemeyi açtım ve eskisi gibi oldu. Düzelmiyor.
Altta 2. sırada; Tercihler > Fabrika Ayarlarına Sıfırla

Bu şekilde ilk kurduğunuz haline döner, yalnızca ayarlar sıfırlanır. Önerilen aksiyonları uygulayacaksanız GPU Ölçekleme'nin tikini kaldırın.

oyunları iyi optimize ediyor mu bu kart ?

Oyunlarla düzgün bir şekilde çalışıyor zaten. Yeni sürücülerle de performansı arttırılıyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oyunlarla düzgün bir şekilde çalışıyor zaten. Yeni sürücülerle de performansı arttırılıyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Buradaki verilere bakılırsa 1060 dan daha iyi bir kart olmuş

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı