AMD: “RX 5700 Serisi Kartları Üretmeye Devam Ediyoruz”

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
RX 5700

AMD, RX 5700 serisi ekran kartlarının ömrünün dolduğu ve üretimin sona erdiği söylentilerini yalanladı. Son günlerde Radeon RX 5700 serisi ekran kartlarının üretiminin durduğuna dair söylentiler dolaşıyordu. AMD’nin 28 Ekim’de tanıtacağı yeni Big Navi ekran kartlarına odaklanmak için RX 5700 ve RX 5700 XT modellerinin artık üretilmeyeceği söyleniyordu. AMD’ye ulaşan Tom’s Hardware ise şu şekilde […]

Devamı: AMD: “RX 5700 Serisi Kartları Üretmeye Devam Ediyoruz”
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

AMD yeni alt seviye ekran kartlarını çıkarmazsa Nvidia hamle yapar mı yoksa AMD'yi mi bekler? Nedense 1660 Super ile ilgili şikayetler son 1 aydır üst seviyede ve bu durum beni 1660 Super almaktan alıkoyuyor. 1650 Super ya da 5500XT almak istemiyorum. Sizce ne yapılmalı?

AMD yeni alt seviye ekran kartlarını çıkarmazsa Nvidia hamle yapar mı yoksa AMD'yi mi bekler? Nedense 1660 Super ile ilgili şikayetler son 1 aydır üst seviyede ve bu durum beni 1660 Super almaktan alıkoyuyor. 1650 Super ya da 5500XT almak istemiyorum. Sizce ne yapılmalı?

Biraz daha ekleme yapılarak GTX 1660 Ti modeli alınabiliyor, belirttiğiniz şekilde de 1660 Super kadar şikayet yok o kart hakkında. Alternatif olarak benzer fiyat bandında faturalı garantili ikinci el GTX 1080 de bulunabiliyor tabii sıfır kart takıntınız yoksa düşünmeye değer bence.

Biraz daha ekleme yapılarak GTX 1660 Ti modeli alınabiliyor, belirttiğiniz şekilde de 1660 Super kadar şikayet yok o kart hakkında. Alternatif olarak benzer fiyat bandında faturalı garantili ikinci el GTX 1080 de bulunabiliyor tabii sıfır kart takıntınız yoksa düşünmeye değer bence.

1660 TI, aynı kalitede 1660 Super modellerinden en azından 500 TL daha pahalı. 1660 Super alsam pişman olur muyum acaba? Foruma baktığımda 1660 Super ile ilgili son 1 aydır baya bir problem var. Şu şikayetler olmasa gözüm kapalı alırdım açıkçası. İkinci el almayı hiç istemiyorum. Sıfırcıyım :)

Yeni konular

Geri
Yukarı