AMD RX 5700 XT siyah ekran sorunu

kafkef89

Hectopat
Arkadaşlar kartım 7 aylık. Aldığım günden beri oyunlarda siyah mavi ekran alıyorum. En son 10 gün önce kadar detroid become human isimli oyunu indirmiştim oyunun daha giriş ekranında siyah ekran alıyordum. 2 gün önce Radeon Software güncellemesi geldi. Yaklaşık 2 saat önce oyuna tekrar gireyim dedim girdiğimden beri oynuyorum. Benden başka güncellemeyle hatalardan kurtulan oldu mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
AMD yavaş yavaş işi çözmeye başladı. Yeni driverlar daha stabil olacaktır eminim.
Bence o kadar emin olma. HD 7870 döneminden beri var bu ve türevleri sorunlar.
Tamam. Fanboyluk diz boyu.
Bir markayı neden almamamız lazım diye anlattığımızda anında fanboy damgası yiyoruz. İlginç. Her hafta en azından 5 konu açılıyor ve sen daha sorun yok alın diyorsun. Çok ilginç.
AMD kartım olduğu için savunmuyorum ama bu fanboyluk ile hiçbir yere gelemezsiniz. Ben sorun yaşamadım onu ne yapalım kardeşim? Satayım mı kartımı? Kesin hata mı verecek? Senin yerin NVIDIA fanboyluğu yapanların yeri. Orada oturup AMD'nin yetersiz olduğunu söyleyebilirsin.
AMD kartın olduğundan savunduğuna yemin edebilirim. Sen sorun yaşamamışsın, ne güzel. Umarım yaşamazsın. Ama sorun yaşama riski NVIDIA kartlara göre çok daha yüksek. Siz kaç kere "2060 siyah ekran sorunu" isimli bir başlık gördünüz? Kesin hata verecek demiyoruz. İhtimali yüksek diyoruz. AMD F/P açısından hoş işler yapıyor. Ama sorunları almamak için büyük bir sebep.

Bence o kadar emin olma. HD 7870 döneminden beri var bu ve türevleri sorunlar.

Bir markayı neden almamamız lazım diye anlattığımızda anında fanboy damgası yiyoruz. İlginç. Her hafta en azından 5 konu açılıyor ve sen daha sorun yok alın diyorsun. Çok ilginç.

AMD kartın olduğundan savunduğuna yemin edebilirim. Sen sorun yaşamamışsın, ne güzel. Umarım yaşamazsın. Ama sorun yaşama riski NVIDIA kartlara göre çok daha yüksek. Siz kaç kere "2060 siyah ekran sorunu" isimli bir başlık gördünüz? Kesin hata verecek demiyoruz. İhtimali yüksek diyoruz. AMD F/P açısından hoş işler yapıyor. Ama sorunları almamak için büyük bir sebep.
Yemin etmeseydiniz iyi olurdu hocam. Benim arkadaşın dediğinden anladığım şey hiçbir zaman AMD kart alınmaz anlamı. Zamanla çözülecek bunu kimse esirgeyemez. Ben onlarca konuda objektif bir şekilde AMD kartlar için yorumumu paylaştım. Arkadaşın sorunu çözüldü ve paylaşmak istemiş, ben de yorumumu söyledim. Zamanla AMD bu işte ustalaştıkça sorunlar çözülecek. Ben kartımı aldım ve memnunum. Yine de siz bir şey aldığınızda diğer kişi gelip onun hiçbir şeyi alınmaz diyor ise ben tepkimi koyarım. Bu, benim gözümde fanboyluktur.

Yemin etmeseydiniz iyi olurdu hocam. Benim arkadaşın dediğinden anladığım şey hiçbir zaman AMD kart alınmaz anlamı. Zamanla çözülecek bunu kimse esirgeyemez. Ben onlarca konuda objektif bir şekilde AMD kartlar için yorumumu paylaştım. Arkadaşın sorunu çözüldü ve paylaşmak istemiş, ben de yorumumu söyledim. Zamanla AMD bu işte ustalaştıkça sorunlar çözülecek. Ben kartımı aldım ve memnunum. Yine de siz bir şey aldığınızda diğer kişi gelip onun hiçbir şeyi alınmaz diyor ise ben tepkimi koyarım. Bu, benim gözümde fanboyluktur.
Şu anda AMD kart alınmaz hocam :) Boş tartışmaya gerek yok bence. Sizde sorun çıkmadı diye kartı önermenizde çok saçma. Sorun çıkma olasılığı çok yüksek.

Yeni konular

Geri
Yukarı