Vega 64 referans tasarım alınır mı?

mustafa721

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben Vega 64 referans kart alacağım. Ama 85-90 derecelerde ısındığını gördüm. Bu kart oyun için alınır mı? Kart bu sıcaklıklarda FPS düşmesi oluşturur mu? Kısaca bu kart ı alsam bana iyi bir oyun deneyimi yaşatırmı veya FPS düşmesi çileli bir deneyim mi yaşatır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Custom modeleri bile isinirken Vega serisi kart alinmaz. Radeon VII bile vasat cikti AMD uretmeme karari aldi. size tavsiyem AMD alacaksan Vega serisinden uzak dur Naviye bak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Vega serisini önermiyorum hem TDP çok yüksek ki buda yanında ısınmayı getiriyor. Hemde performans olarak tatmin edici olmadı benim açımdan.

Arkadaşlar ben Vega 64 referans kart alacağım. Ama 85-90 derecelerde ısındığını gördüm. Bu kart oyun için alınır mı? Kart bu sıcaklıklarda FPS düşmesi oluşturur mu? Kısaca bu kart ı alsam bana iyi bir oyun deneyimi yaşatırmı veya FPS düşmesi çileli bir deneyim mi yaşatır?
Kartın fiyatı ne ? RX5700 veya 5700XT çok daha iyi bir oyun deneyimi yaşatır. Vega 64 bence alınmaz.

Ne kadara ve ne için kullanacağın soruları önemli bu soruya. İçerik üreticileri için alınabilir bir kart. Fiyatları yakınsa oyuncular için ise RX 5700 veya RX 5700 XT daha iyi tercih olur AMD tarafında.

Ne kadara ve ne için kullanacağın soruları önemli bu soruya. İçerik üreticileri için alınabilir bir kart. Fiyatları yakınsa oyuncular için ise RX 5700 veya RX 5700 XT daha iyi tercih olur AMD tarafında.
Konu sahibi oyun için dediği için ben de dediğiniz kartları önerdim. Vega 64 daha çok render için kullanılıyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı