AMD Ryzen 3 2200G sistem toplama

istifa

Centipat
Daha fazla  
İşlemci: AMD Ryzen 3 2200G.
Anakart: A320M-S2H.
RAM: Kingston DDR4 8 GB(2x4GB) 2400 MHz.
SSD: Crucial BX500 120GB.
Kasa: Dark diamond.
Güç kaynağı: High Power 400W +80 Bronze.

Sistem toplam 1892 TL. Elimde 500 GB HDD var kasa gelince onu takacağım. Sistem nasıl olmuş eksik ya da hatalı parça varsa söyleyin değiştireyim.

Birde ne amaçla bilgisayar topluyorsunuz oyun içinse hangi tür oyunları oynıycaksınız veya ekran kartı upgrade'i yapıcakmısınız çünkü onboard gpu biraz düşük kalacaktır

Birde ne amaçla bilgisayar topluyorsunuz oyun içinse hangi tür oyunları oynıycaksınız veya ekran kartı upgrade'i yapıcakmısınız çünkü onboard gpu biraz düşük kalacaktır
Hem oyun için hem ödev için. Oynadığım oyunlarda PUBG gibi sistem zorlayan oyunlar değil.

Tavsiyem 2400G veya 3400G altında sakın alma. 2200G ileriye dönük bir işlemci değil, çoğu karta darboğaz yapıyor Thread yetersizliğinden. Almışken 2400G veya 3400G al. 2200G'yi APU kullanıyorum kendimden biliyorum.

Tavsiyem 2400G veya 3400G altında sakın alma. 2200G ileriye dönük bir işlemci değil, çoğu karta darboğaz yapıyor Thread yetersizliğinden. Almışken 2400G veya 3400G al. 2200G'yi APU kullanıyorum kendimden biliyorum.
Ekran kartı almayı düşünmüyorum. Eski nesil oyunlar daha çok hoşuma gittiği için bu sistem bana yeter.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı