AMD Ryzen 3 2220G vs ASUS GT 1030 OC

4-5 Yıl kullanacağım bu yüzden sizlerinde tavsiyesiyle Gt 1030'lu sistemi alacağım peki bu sistem güvenilirmi "Donanım Arşivi"toplamış ama. Peki bu sistem bana Fortnite, Pubg Mobile,Pubg Lite, Apex Legends,Gta V, CS-GO gibi oyunları kasmadan oynatırmı ?

4-5 Yıl kullanacağım bu yüzden sizlerinde tavsiyesiyle Gt 1030'lu sistemi alacağım peki bu sistem güvenilirmi "Donanım Arşivi"toplamış ama. Peki bu sistem bana Fortnite, Pubg Mobile,Pubg Lite, Apex Legends,Gta V, CS-GO gibi oyunları kasmadan oynatırmı ?
Güvenilir mi derken ? Tabiki kasmadan oynatır ama öyle iyi bir performans bekleme, söylediğin oyunları çok rahat oynarsın.

Bunlar seni resmen süründürür 250TL ekleyip Teknobiyotik sistemi al.
Teknobiyotık dediğin site çirkeflik yapıp "Donanım Arşivi'nin" sistemini çaldı !. Ben sistemi pek yoracak biri değilim o yüzden arada girip bu oyunları oynarım bu sistem beni 5-7 yıl idare ederse yeter. "Güvenilirmi derken" bundan kastım yani bu parçalar 2.el değildir demek istedim.
Ben öyle yayın yapan render yapan biri değilim dediğim gibi e-sporcu falanda değilim işte okuldan verilen ödevleri yapmak için hafta sonu biraz oyun oynamak için kullanacağım.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı