AMD Ryzen 3 2220G vs ASUS GT 1030 OC

Teknobiyotık dediğin site çirkeflik yapıp "Donanım Arşivi'nin" sistemini çaldı !. Ben sistemi pek yoracak biri değilim o yüzden arada girip bu oyunları oynarım bu sistem beni 5-7 yıl idare ederse yeter. "Güvenilirmi derken" bundan kastım yani bu parçalar 2.el değildir demek istedim.
Ben öyle yayın yapan render yapan biri değilim dediğim gibi e-sporcu falanda değilim işte okuldan verilen ödevleri yapmak için hafta sonu biraz oyun oynamak için kullanacağım.
Bu arada önerdiğim sistem de senin sistemlerin de 5-7 sene götürmez haberin olsun. Ama yine de RX570 ile GT1030 arasında çok çok çok büyük bir performans farkı var ve Teknobiyotik'ten aldığım güç kaynağı sorunsuz bir şekilde elime ulaştı, gayet de güzel paketlemişlerdi.

Bu arada önerdiğim sistem de senin sistemlerin de 5-7 sene götürmez haberin olsun. Ama yine de RX570 ile GT1030 arasında çok çok çok büyük bir performans farkı var ve Teknobiyotik'ten aldığım güç kaynağı sorunsuz bir şekilde elime ulaştı, gayet de güzel paketlemişlerdi.
Neden götürmez ?
Sistemden ekran kartını çıkarıp onun yerine peki hangi ekran kartını almalıyım?
Ekran kartını almayabiliyorsunuz.
Peki bana 400-500 TL ye 1030'dan dağa iyi ekran kartı onerirmisiniz.

Son düzenleme:
Neden götürmez ?
Sistemden ekran kartını çıkarıp onun yerine 0peki hangi ekran kartını almalıyım?
Ekran kartını almayabiliyorsunuz.
Peki bana 400-500 TL ye 1030'dan dağa iyi ekran kartı onerirmisiniz.
Bana internette gezinirken 3400G eşdeğeri 6700'den çok az daha güçlü olan E5 2650 bile yetmeyebiliyor şu an. Ayrıca 400-500TL'ye GT1030'dan daha iyi olan kart yok. Siz benim dediğim sisteme bakın ya da kasasını düşürerek 2400TL'ye V3.5 alın.

5-7 sene gider ama 2-3 yıl sonraki oyunları hiçbir oyunu rahat oynayamazsınız mesela gta 6 çıksa oynayamazsınız onun gibi oyun için alıyorsan 2-3 sene en fazla çıkar ama ödev fln youtube dersen o zaman rahat 5-7 sene gider.

Dediğim gibi öyle fazla oyun oynamam youtube falan arada Pubg mobile, ets2 cs-go falan yani.
Bana internette gezinirken 3400G eşdeğeri 6700'den çok az daha güçlü olan E5 2650 bile yetmeyebiliyor şu an. Ayrıca 400-500TL'ye GT1030'dan daha iyi olan kart yok. Siz benim dediğim sisteme bakın ya da kasasını düşürerek 2400TL'ye V3.5 alın.
Öyle fazla param yok, 1500-1900 fiyat aralığı. öyle fazla oyun oynamam sistem yoracak oyunlar oynamam oynayacağım oyun belli ets2,pubg lite,fornıte,apex legend,pubg mobile, bunlardan bazılarını hatta hiç oynamam render falan yayın yapmıyorum bu fııyata en ıyı hangısı tekrar soruyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı