AMD Ryzen 3000 Masaüstü İşlemcilerinin Fiyatları Sızdırıldı

Şu fiyatları görünce açıkçası iyi ki Ryzen 5 2600 çıktığında almışım. Dolar yüksek olmasına rağmen mecburiyetten aldım ama Ryzen 3000 çıkacak diye de 1 sene bekleyemezdim. Zaten aynı teknoloji böyle aman aman değişiklikler olacağını sanmıyorum. Eğer ucuz sistem kurmak istiyorsanız 2000 serisi almanızı tavsiye ederim kullanım ömrü zaten benzer olacaktır. Yani 10 sene bilgisayarı kullanırım demek için öyle bir sistem yok. bugün 2080Ti'lı i9 en son nesil en yüksek işlemcili sistem de toplasan seni maksimum 7'inci senede üzmeye başlayacaktır. O yüzden 1 sene daha yeni 1 sene daha eski diye takılmayın hele 2000 serisi ve sonrası için. Ryzen'in ilk serisi hakkında tecrübem yok fazla ama fena fena şikayetler de yok. Ucuz ve ihtiyacınız kadar alın. LOL, CS:GO falan oynayacaksanız Ryzen 3000 falan hiç gerek yok..

Singapur merkezli bir online mağaza üzerinde yeni AMD işlemcilerin özellik ve fiyatları erkenden yayınlandı. Geçtiğimiz Ocak ayında, bir Rus online mağazası Ryzen 3000 işlemcilerin özelliklerini sızdırmıştı. Şimdi bir sızdırma haberi de Singapur’dan geldi. Bu seferki sızıntıda işlemcilerin fiyatları da ortaya çıktı. Sızıntıda ortaya çıkan fiyatların 151 dolar ile 760 dolar arasında değiştiği görülüyor. Bu listede […]

Devamı: AMD Ryzen 3000 Masaüstü İşlemcilerinin Fiyatları Sızdırıldı
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...
Ali Bey fiyatlar Singapur doları, yani örneklendirirsem 3700x, 501 Singapur Doları, 329 USA Doları yapıyor. Buda 1750 lira civarı. Ülkemiz vergilendirmesinde de 2400 lira gibi bir fiyata bal kaymak olur diye düşünüyorum. Sırf bu yüzden beklemedeyim. 3700x alıp dört nala yayın koşturacağım, tabi özel sıvı soğutma ile, bildiğin el yapımı, süreçlerini de buraya ekleyeceğim.

Singapur merkezli bir online mağaza üzerinde yeni AMD işlemcilerin özellik ve fiyatları erkenden yayınlandı. Geçtiğimiz Ocak ayında, bir Rus online mağazası Ryzen 3000 işlemcilerin özelliklerini sızdırmıştı. Şimdi bir sızdırma haberi de Singapur’dan geldi. Bu seferki sızıntıda işlemcilerin fiyatları da ortaya çıktı. Sızıntıda ortaya çıkan fiyatların 151 dolar ile 760 dolar arasında değiştiği görülüyor. Bu listede […]

Devamı: AMD Ryzen 3000 Masaüstü İşlemcilerinin Fiyatları Sızdırıldı
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...
AMD sisteme tövbe ettim. Birdaha kesinlikle AMD tabanlı sistem toplamam. Biraz fazla verir intel alırım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı