AMD Ryzen 5 2600 HD 5600 sisteme macOS kurmak mümkün mü?

Boot Manager'a girip imajı yazdırdığınız USB belleği seçmelisiniz sanırım.

USB 3.0, 3.1, 2.0 yok. USB aygıtını görmüyor sanırım. Bütün seçeneklere giriyorum içleri boş.

BIOS ayarlarınız tam mı?

VMware Workstation programını kurup bir de programla denedim. Aynı sorunla karşılaştım, sanırım USB aygıtıyla alakası yok.
BIOS ayarlarını da web sitenizdeki video filmleri izleyerek yaptım. MacOS işletim sistemi
hakkında bir bilgim olmadığı için sorunun ne olduğunu tahmin etmeye çalışıyorum sadece.
Web sitenizdeki okuduğum kaynaklara göre donanımla alakası olduğunu düşünüyorum.
Ek.PNG

Default'a çekip sadece AMD IOMMU ve Secure Boot kapatarak deneyin.

Söylediğiniz ayarları (disabled) yaparak kapattım. Sonuç yine de değişmedi.
Default'a çekip sadece AMD IOMMU ve Secure Boot kapatarak deneyin.
1.jpg
2.jpg

macOSmojave10146KemalALKIN imaj dosyasını indirdim boot ekranına ulaştım kurulumu yapamadım1.JPG2.JPG3.JPG
2.JPG
Ekran Alıntısı.JPG
3.JPG
3.JPG

End RandomSeed hatasının tam olarak nereden kaynaklandığını bilen bir arkadaşımız var mı ?
Bu konuyla ilgili forumlarda bir çok çözüm okudum hiç biri işe yaramıyor
Bazen geçiyor bazen saatlerce uğraşmama rağmen takılıyor.
EFI/CLOVERI/ içerisindeki config.plist , config_amdfx_kealos_config.plist , config_default.plist , config_kealosintel_desktop0.plist , config_kealosintel_desktop1_config.plist , config_kealosintel_desktop2_config.plist , config_kealosintel_laptop1_config.plist , config_kealosintel_laptop2_config.plist dosyalarını sildim. config_amdzen_kealos_config.plist dosyasının ismini config.plist olarak değiştirdim sorun bu şekilde çözüldü

Merhabalar,

Kullandığınız EFI'yi paylaşmanız mümkün mü? Uzun süredir uygun EFI bulamıyorum.

Sistem: ASUS Prime B450M-K, Ryzen 7 3700X, RX570 8GB, 16GB RAM, NVMe SSD 500GB.

Yeni konular

Geri
Yukarı