AMD Ryzen 5 2600X ve RX 580 Sistem Toplama

Daha fazla  
Ben Uzun bir aradan sonra okulun bitmesiyle birlikte para biriktirmeye başladım ve okulum tamamen bitti üniye geçtim. Yeni PC toplamak için vatandan direk topladım ve bir liste çıkardım. Ama ekran kartının ne kadar güç yediğini ve benim güç kaynağının yetip yetmeceğini bilmediğim için aşağıya parçaların linklerini bıraktım ekran kartı işlemci vb. vb. gibi parçaların güç kaynagınn gücü yeter mi ?

____________________________________________________________________________________

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçe odaklı deilde parça odaklı toplarsan sevinirim . Oynadığım oyunda yayın ve vidyo işleriyle uğraşmak istiyorum.144hz monitörümü etkili şekilde kulanacağım.(PointBlank)oyununda yayın yapıp vidyo editleyebileceğim bişey. Anlatabildimmi bilemiyorum

Bütçe odaklı deilde parça odaklı toplarsan sevinirim . Oynadığım oyunda yayın ve vidyo işleriyle uğraşmak istiyorum.144hz monitörümü etkili şekilde kulanacağım.(PointBlank)oyununda yayın yapıp vidyo editleyebileceğim bişey. Anlatabildimmi bilemiyorum
Yeni konu açın.

Ayrıca bütçe belirtirseniz daha iyileri toplanılabilir belki.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı