OpenCore AMD Ryzen 5 5500U için EFI önerisi

Video ve yazılı rehberlerden Hackintosh adımlarını izleyip öğrenebilirsiniz. Ekran kartınız uyumsuz olduğu için 5-10 dakika içerisinde pişmanlık duymanız muhtemel zira hiçbir işlev olmayacak.

Kendisine grafik hızlandırmanın çalışmayacağını söyledim. Buna rağmen kurulum yapmak istedi. Ben de bu yüzden birkaç tane EFI varyasyonu oluşturup attım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu isteme macOS kurmak pek mantıklı değil, diğer arkadaşların dediği gibi donanım hızlandırma çalışmayacak. Oyun oynamamanız da önemli değil, en ufak animasyonlarda bile kasıp donacaktır, bazı programlar açılmayacaktır, herhangi bir video izlerken bile akıcı olmayacaktır. Deneyimlemek istiyorsanız sanal makine denemeniz daha iyi olur.

Hocam sanal makineye kurdum ama orada hiçbir zevk alamadım. Daha iyi kendi bilgisayarıma kuralım donsa bile problem değil zaten ben Office programlar hariç başka program kullanmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam sanal makineye kurdum ama orada hiçbir zevk alamadım. Daha iyi kendi bilgisayarıma kuralım donsa bile problem değil zaten ben Office programlar hariç başka program kullanmiyorum.

Program bile kullanmak istemezsin emin ol.
Ama diyorsan ben 1 FPS'e hazırım o başka.

Alem eski bilgisayara windows 11 kuruyor siz burada desteklemiyor diyorsunuz utanın alem desteklenmeyen laptop/bilgisayar kuruyor ve sorunsuz çalışıyor.

Dalga geçmiyoruz, boşuna uğraşma diyoruz çünkü sonuç pişmanlık olacak kursan bile.
Benim laptopum siz sadece doğru efi/config gönderin.

Hackintosh kurulumu ve Windows 11 kurulumu aynı değil. Birisi çok kolay, birisi çok zor. Ayrıca sorunsuz çalıştığını nereden çıkardınız hocam. Yine de bir config daha atayım denersin son kez.

Düzenleme: farklı bir konu'da Wi-Fi modelini yazmıştınız, uyumlu değil demiştim. İnternet'i de kullanamayacaksınız, yani her türlü pişmanlık.

Yeni konular

Geri
Yukarı