OpenCore AMD Ryzen 5 5500U için EFI önerisi

Hocam hata bu

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    245,3 KB · Görüntüleme: 30
Bundaki kasma normal bir kasma olmayacaktır, ofis programı dahi kullanılamaz halde kasacaktır. Özellikle AMD APU laptopta denediğimde klavyede yazı bile yazamadım, o kadar çok donuyordu ki bir tuşa bastığımda 5 kez aynı harfi yazıyordu. Sanal makineden bile kötü olacaktır anlayacağınız.

Alem eski bilgisayara windows 11 kuruyor siz burada desteklemiyor diyorsunuz utanın alem desteklenmeyen laptop/bilgisayar kuruyor ve sorunsuz çalışıyor.

Benim laptopum siz sadece doğru efi/config gönderin.

W11 optimizasyonu MacOS'e göre çok iyi olan bir işletim sistemi. Siz ise kullanıcıların hazırladığı EFİ'ler ile Hackintosh kullanmaya çalışıyorsunuz. Arada optimizasyon farkı var bir kere.

Neler olacağını ben size söyleyeyim, muhtemelen bir çok donanım çalışmayacak. Sürekli donmalar ve ekran bozulmaları olacak ve 1 video bile izleyemiceksiniz.

Alem eski bilgisayara Windows 11 kuruyor siz burada desteklemiyor diyorsunuz, utanın. Alem desteklenmeyen laptop/bilgisayar kuruyor ve sorunsuz çalışıyor.

Benim laptopum siz sadece doğru efi/config gönderin.
Alem 2 gram aklını kullanıp araştırarak hareket ediyor. Hazıra oturup paşa gibi emretmiyor. Madem öyle, git ver 1000 liranı sarı site ilanlarında işi paraya döken elemanlara, kaptır paranı. Hem yaşın küçük hem de dilin pabuç kadar.

Yeni konular

Geri
Yukarı